Case

banovanje ti znači odmor od foruma u zavisnosti na koliko nedelju dana dve nedelje mesec dana ili trajno a ti samo lupaj gluposti pa ćeš biti kažnjen kao johny 89
 
@kiraj
Case jx 95 se dobro razradio,trenutno ima oko 60rs i radio sam svasta s njim od oranja,tanjiranja,dubokog setvospremiranja i vuca prikolica i mogu reci da se stvarno dobro pokazao,pri oranju(suvo i tvrdo strniste)nije trosio vise od 10lit/kj sto je sasvim ok,zatim rad oranog strnista sa setvospremacem od 3,2m sa pacijim sapama na dubini 10-15cm trosi oko 3lit/kj a sa 20lit evro dizela spremi 8kj a ide brzinom od 8 do 12km/h a ucinak je 15min/kj a pri vuci prikolica se dobro pokazao vuce 2 prikolice ukupne mase 12t i ide super,dobro prima gas i jos bolje ubrzava,i u brdo tera 2 pune prikolice takodje sa lakocom i bez dima,i pri transportu prikolica mi trosi oko 7 do 10lit/sat i to je ok i ja sam zadovoljan kako kejs radi,i sve poslove obavlja bez problema,i dobro se pokazao za sada,nisam imao nikakvih problema samo sam par puta cistio filtere za vazduh i klime jer sam dosta vremena radio po prasini pa sam filtere ocistio i izduvao i vratio nazad i sve radi kao i prvog dana
Pri transportu (i sa prikolicama) ide punim gasom oko 32km/h i motor je izuzetno tih i brzo prima gas,turbina samo zvizdi i motor se vrti do 2700obr a u kabini se skoro ni necuje kad slusam muziku,klima radi perfektno,a gramer sediste odlicno upija vibracije.
izmerio sam ga i na vagi i ima masu od 4150kg ali cini mi se da ima zadnji most malo lagan pa kad vuce prikolice i kad se zaustavljam i naglo pritisnem kocnicu zadnji tockovi se zaustave i zakoce ali prikolice malo guraju traktor dok ne stane ali sve to resavam kad ga polako usporavam sa gasom i lagano pritiskam kocnicu i polako i bezbedno ga zaustavim.
kad nosi spremac koji je tezak skoro 1000kg ne propinje ni malo i dize ga i spusta bez problema i super radi s njim
sve u svemu za mene je to dobar i odlican traktor i dobro se pokazao kod mene i ja sam zadovoljan s njim :ppozdrav: :cao:
 
*~ JOHNY'89 ~* je napisao(la):
sve u svemu dobar traktor i dobro se pokazao kod mene i ja sam zadovoljan s njim :ppozdrav: :cao:
Ako ovdje nisi napiso SUPER, nešto tajiš, mislim da sad vidiš da je i kinez dobar, pogotovo za pare za koje je prodan...

A razliku koju si dao za kejsa, mogo si točit kineza dok si živ, ugradit klimu i gramera, malo izolirat kabinu i ko bog. I još ti ostane za koji stroj i par godina plaćanja cugi ljepim djevojkama...
 
petarHR je napisao(la):
*~ JOHNY'89 ~* je napisao(la):
sve u svemu dobar traktor i dobro se pokazao kod mene i ja sam zadovoljan s njim :ppozdrav: :cao:
Ako ovdje nisi napiso SUPER, nešto tajiš, mislim da sad vidiš da je i kinez dobar, pogotovo za pare za koje je prodan...

A razliku koju si dao za kejsa, mogo si točit kineza dok si živ, ugradit klimu i gramera, malo izolirat kabinu i ko bog. I još ti ostane za koji stroj i par godina plaćanja cugi ljepim djevojkama...
cista provkacija! :haha:
 
Ispričavam se! Neću više!
Nisam mogao odolit na ovo ''samo'' dobar..
Ali iza napisanog i dalje stojim...
 
*~ JOHNY'89 ~* je napisao(la):
@kiraj
Case jx 95 se dobro razradio,trenutno ima oko 60rs i radio sam svasta s njim od oranja,tanjiranja,dubokog setvospremiranja i vuca prikolica i mogu reci da se stvarno dobro pokazao,pri oranju(suvo i tvrdo strniste)nije trosio vise od 10lit/kj sto je sasvim ok,zatim rad oranog strnista sa setvospremacem od 3,2m sa pacijim sapama na dubini 10-15cm trosi oko 3lit/kj a sa 20lit evro dizela spremi 8kj a ide brzinom od 8 do 12km/h a ucinak je 15min/kj a pri vuci prikolica se dobro pokazao vuce 2 prikolice ukupne mase 12t i ide super,dobro prima gas i jos bolje ubrzava,i u brdo tera 2 pune prikolice takodje sa lakocom i bez dima,i pri transportu prikolica mi trosi oko 7 do 10lit/sat i to je ok i ja sam zadovoljan kako kejs radi,i sve poslove obavlja bez problema,i dobro se pokazao za sada,nisam imao nikakvih problema samo sam par puta cistio filtere za vazduh i klime jer sam dosta vremena radio po prasini pa sam filtere ocistio i izduvao i vratio nazad i sve radi kao i prvog dana
Pri transportu (i sa prikolicama) ide punim gasom oko 32km/h i motor je izuzetno tih i brzo prima gas,turbina samo zvizdi i motor se vrti do 2700obr a u kabini se skoro ni necuje kad slusam muziku,klima radi perfektno,a gramer sediste odlicno upija vibracije.
izmerio sam ga i na vagi i ima masu od 4150kg ali cini mi se da ima zadnji most malo lagan pa kad vuce prikolice i kad se zaustavljam i naglo pritisnem kocnicu zadnji tockovi se zaustave i zakoce ali prikolice malo guraju traktor dok ne stane ali sve to resavam kad ga polako usporavam sa gasom i lagano pritiskam kocnicu i polako i bezbedno ga zaustavim.kad nosi spremac koji je tezak skoro 1000kg ne propinje ni malo i dize ga i spusta bez problema i super radi s njim
sve u svemu za mene je to dobar i odlican traktor i dobro se pokazao kod mene i ja sam zadovoljan s njim :ppozdrav: :cao:
Kad nemas kompresor, jebi ga. ::lose::
Dobrodosao ti nama nazad! :ppozdrav:
 
*~ JOHNY'89 ~* je napisao(la):
...
pri transportu prikolica mi trosi oko 7 do 10lit/sat
...

pa i nije mali toliko štedljiv kao što se priča ::namigivanje::

imaš li koju sliku od unutrašnjih kontrola hidraulike?
pozz
 
stvarno nije ok da takav trakto vuce 2 zmajevke ili ne daj Boze 2 vagonke ::lose::
Post je spojen: [time]1252963948[/time]
_________________________________________________
@rastislav ima zakonsko ogranicenje do koliko kg nosivosti prikolice mogu imati naletne kocnice :cao:
 
Valjda 4 tone...ali on i vuce dve dubrave koliko sam shvatio tako da mu kompresor za te prikolice ni ne treba ali ako misli da vuce vece prikolice onda bi trebao da ima kompresor.
 
Nazad
Vrh