Case

prvo dodjite kod mene :haha:
Post je spojen: [time]1252006062[/time]
_________________________________________________
iza svakog ugla vreba dragan kojic-keba.
Post je spojen: [time]1252006150[/time]
_________________________________________________
taj traktor ce vas stici kad tad.
 
Ako neko prolazi putem Srbobran - Vrbas, na autopumpi Paroški stoji jedan Case koji se prodaje. Onako iz prolaza sam video, (ako sam dobro zapamtio), da piše Case International 785XL. Video sam da ima i papir u prozoru ali nisam stao da pogledam. Sutra vršem soju (prolazim tuda), pa ću ako budem imao vremena stati da vidim cenu i ostale podatke.
 
zzivica je napisao(la):
da,posto ga je puna njiva toga ja je ocistim i bude lepa kao bebina guza.a bilo je reci da kejs za sat vremena vozikanja potrosi 5 lit,pa nije tacno trosi manje.
A kako mjeriš? Stalno ga držiš punog ili ''od oka''? Ispada da troši manje i od 533 u ''grabenju''... A 533 stvarno malo potroši, više raspe i ispari...
Tebi je onda godišnje dosta 100l goriva...
Zadnju vijest što sam čuo je ta da ako kupiš novog kejsa, da dobiješ rezervar koji je bez čepa, bude tvornički pun do vrha i to mu je dosta do generalne :cao:
 
dukej je napisao(la):
Ako neko prolazi putem Srbobran - Vrbas, na autopumpi Paroški stoji jedan Case koji se prodaje. Onako iz prolaza sam video, (ako sam dobro zapamtio), da piše Case International 785XL. Video sam da ima i papir u prozoru ali nisam stao da pogledam. Sutra vršem soju (prolazim tuda), pa ću ako budem imao vremena stati da vidim cenu i ostale podatke.
Ja sam ga danas primetio,ali nisam svracao da pogledam jer me ne zanima!
 
kako ste duhoviti,stvarno sam iznenadjen i uvredjen.i nesto sam se racunao da taj traktor uopste nije luksuz jer je skuplji od rusa 952 za samo 3000 eura a mnogo je bolji.
 
petarHR je napisao(la):
Tebi je onda godišnje dosta 100l goriva...
Zadnju vijest što sam čuo je ta da ako kupiš novog kejsa, da dobiješ rezervar koji je bez čepa, bude tvornički pun do vrha i to mu je dosta do generalne :cao:

u ovo mozes biti 110% siguran
ne bih rekao da cijena moze da opravda kvalitet u ovome slucaju
i greska je ovaj svemoguci CASE porediti sa rusom , suvisno je to , nije prikladno
dobar je i jedan i drugi zavisno sa koje tacke gledista posmatras cijelu ovu pricu

ja bi' njega poredio sa kinezima posto sistem proizvodnje i proizvodne politike jako lice u ova sva slucaja

nekada (a vidim i sada) nas je gusila Turska (nekvalitetna) roba , sada je to kineska
pa imam osnova za poredjenje

kolko sam razumio ovi case traktori se prave kod turaka :sta: a ni kompresor nemaju ::lose::
vjerovatno je isti slucaj i sa gumama kao i sa potrosnjom nafte , nit' moze potrosit' rezervoar nafte nit' moze guma puc' ::svaka cast::
 
North ARMY je napisao(la):
Zzivice zbog flejmovanja u temi case imas opomenu pred banovanje
poruka je malo nejasna molim razjasni rec banovanje?
Post je spojen: [time]1252180386[/time]
_________________________________________________
vidim da ja na ovu temu nemam dagovornika koji razume ovaj traktor a kamoli sa vama da se raspravljam,sto niste ni ocima videli traktor a kamoli da vodite nekakav razgovor!!!!!!!!!! :zli:
 
Nazad
Vrh