Bourgoin

Kada sam ga kupio zvezde su tako bile montirane i ja sam ih isto tako namestio kada sam ih menjao.Na kraj moraju da dođu gumice da bi mogli da se uklope.Inače zamena gumica je posao samo takav.Demontaža,zamena i montaža traže mnogo vremena.
 
Jel treba nabijati gumene valjcice bez nekog reda ili se pazi da su svi u jednom nizu ili treba pod neku kosinu???
 
I kako ti se pokazalo.Ja sam danas montirao u cik-cak.A bas sam razmisljao o spirali jer ima gotovih valjaka koji su spiralni.
 
Na Bourgoinu to nema nikakve veze.Kada je kukuruz zdrav(nije trula stabljika)komušaljka mu bukvalno ne treba jer 80% oljušti na otkidačkim valjcima dok komušaljka služi čisto za korekciju.Vojkane koje gumice stavljate?Livene ili zumbane inpregnirane?
 
Taj Burgoin na zapadu kosta 58000 a ovde bi dostigao 80000 eura.
Maticu gde si bese ti kupovao gume za komusacki sto?Ovi iz kompanije Sulok su mi se vise zgrozili sa njihovim ponasanjem i kvalitetom za koji sam imao drugacije misljenje.
 
Uzimao sam u Inđiji livene od čiste gume.Odlični su ali se jako brzo troše i raspadaju da sam na pola sezone dobio krezubavu komušaljku.Onda sam pred prošlu sezonu uzeo u Tip-Top-u iz Čoke takođe livene ali inpregnirane sa platnom i ni sa njima nisam nešto posebno zadovoljan jer se guma pojela a platno ostalo a obrao sam celih 60 k.j.
 
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
sl742064.jpg
[/IMG]
sl742065.jpg
[/IMG] Potrebna mi je dekla za anaser ili ti starter motora ko kako vec zove, upitanju je BOSCH jer ova moja je los odlivak supalj gde ima da se nadje ili broj neke prodavnice ili od neko vozilio koje se hvata ako neko zna pozdrav, vario sam je vec i puca na drugo mesto gde nije vareno.
 
Nazad
Vrh