Bourgoin

naravno, samo vrlo je bitno sve na vreme odraditi i pripremiti . nema potrebe nista menjati mimo fabrickog izgleda on idealno ide samo kad je hidraulika zdrava , ja nisam imao nikakvi problema a gotovo 150 hektara je obro :ppozdrav:
 
Izvinite ali ne mogu da skontam šta je to getriba!?Odgovorio bi vam još sinoć ali ne znam u vezi čega je pitanje jer ne mogu da prevedem.
 
Skontali smo se konačno.Mislite na reduktor.Reduktor je od samohodnog kombajna za šećernu repu Majevica mada može bilo koji njemu sličan da se ugradi a ja sam našao ovakav.Odnos mu je 3:1.
 
aaa,da,da na to sam mislio.jer kod mene je taj reduktor 1:1 od sip prikolice i nisam bas zadovoljan s njim pre slab je.imam jedan reduktor 1:2,koji je puno jaci i cvrsci pa mislim njega ugradit.
Nego koliko se okretaja treba vrtit roto sjecka sa dva noza?
 
Sečka na Bourgoinu se može vrteti i brzinom svetlosti,ne vredi joj ništa.Razlog je objašnjen u ovoj temi da sada ne pišem ponovo bez preke potrebe.
 
I kriza i nedostatak posla.Sve se manje i manje bere u klipu.Koliko vidim cene im baš i nisu opale.GX 300 od 20.000 pa na gore u Aleksincu i do 25.000 eura.
 
attachment.php


- - - - - - - - - -

eto ga pod garanciju :ppozdrav:
 
Kolege imali šta novo, radili ko remont treba ih dobro pripremiti biće ove godine dosta berbe kao u sretna vremena. Planiram na moj MD8 da ugradin hidro motor za pogon sečke.:ppozdrav:
 
POZ drugari , sto se tice prosle sezone 2012, zadovoljan sam , bilo je nekih sitnica ali nista posebno, ja vec uveliko planiram remont tarupa a i u planu sam da mu zamenim nozeve, do sa su bili od djure dj , ali menise cini da bi bili mozda bolji nozevi koji su pod nekim uglom recimo 35 stepeni i da na svaki nosac prosleg noza stavim ta dva , to bi sve izgledalo kao tarup za kosenje kanala ili granja to odradjuje extra a sve to tera traktor od 60 ks. sta vi mislite na tu ideju
 
Moze li mi neko reci FIAT motor sto nosi MD8 jel se ugradjivao u neki kamion,tipa zastava ili nesto slicno sto moze kod nas da se nadje?
 
Nazad
Vrh