Borovnica

7bb5c92e1fb1800a844a3bc49da6f955.jpg



Bumbari u polju.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Naravno. Ubaci još neku fotku od ovih u saksijama, naravno kad budeš imao vremena. Veliki pozzz
 
Дјук је права врста, прва зри, а плод је укусан. И код мене има понеки плод. Кад су биле у цвјетању био је мраз од -2,6, али их није оштетио. Ракари, боровнице одлично изгледају. Како се бориш против оних пузавица (попонац обични или како га зову)? Код мене свуда ниче.

- - - - - - - - - -

Дјук је права врста, прва зри, а плод је укусан. И код мене има понеки плод. Кад су биле у цвјетању био је мраз од -2,6, али их није оштетио. Ракари, боровнице одлично изгледају. Како се бориш против оних пузавица (попонац обични или како га зову)? Код мене свуда ниче.
 
Ima ima, ja sam novi clan ali redovno pratim i citam ovu temu o Borovnici

Nego htedoh te pitati jel si voljan da me malo uputis u uzgoj Borovnice ako mozemo neki kontakt da ostvarimo dosao bih kod tebe
 
Protiv puzavica i ostalog korova se borimo ručno. Na jesen posle berbe ù uzimamo još oko 5 šlepera paljevine i kore, pravimo rastresitu gredicu i pokrivamo agro tekstilom. Investicija od cca 6 soma, verovatno i više.

Cliosport voljan sam sa te uputim u neke osnove. Oko samog programa prihrane i zaštite borovnica moraš to raditi sa stručnim licem.



Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh