Bolesti svinja i njihovo lečenje

Svima koji koriste draxtin bi savjetovao da probaju koristiti floron ili flormax jeftinije je 10x a isto djelovanje imaju...
 
Imao sam problema sa jednim prasetom, svo se bilo nadulo, htelo da prsne, normalno jelo, a nije moglo da balega. Nema sta mu nisam davao za varenje i dzabe, na kraju uginulo. Jel imao neko slican problem ?
 
To vec nisi napisao malopre.
Imao je jedan drugar tu situaciju:prase naduveno kao lopta,jede,malo kenja, i siri se.Zvao vet,kad ono zensko prase nije imalo cmar i kenjalo na mindzu.Kako,nemam predstavu.Zaklano je sa 20kg,da se nemuci.
 
Nikola.KV je napisao(la):
To vec nisi napisao malopre.
Imao je jedan drugar tu situaciju:prase naduveno kao lopta,jede,malo kenja, i siri se.Zvao vet,kad ono zensko prase nije imalo cmar i kenjalo na mindzu.Kako,nemam predstavu.Zaklano je sa 20kg,da se nemuci.
ima tkavih deformiteta imao sam priliku u saraorcima da vidim takvo prase ali on je u tom leglu imao i prasad koja nisu imalaništa pozadi ni čmar ni stidnicu
 
Pozdrav drugovi imam jedan problem sa prvopraskinjom oprasila se pre oko dvadesetak dana 5 kom izbaci posteljicu sve naj. Kad prehjuce ujutru primeti da joj iz vagine curi krv vet dolezio i dao OXITOCIN ali nista evo i sad jos ima
sta bi to moglo da bude i dali je neko imao takav slucaj? ::lose::
 
ma cista krv i to me buni da je sa gnojem oda bi i pomislio da se nije dobro ocistila po prasenju ovako neznam sta da radim :nono:
 
ma prasenje je bilo za pola sata bez ikakve moje pomoci prilicno lako i brzo
i za ovih dvadesetak dana nista kad sad eto
 
Ne
Post je spojen: [time]1297708770[/time]
_________________________________________________
:zli:
 
Nazad
Vrh