Blizi li se kraj sveta?

Odg: 2012 kraj sveta

Mi takav smak sveta imamo od 2000. god
 
Odg: 2012 kraj sveta

Sve pare uložiti u zemlju, jedino je poljopriveda izlaz iz ovog haosa.
Ili u nju ili u topove :D
 
Odg: 2012 kraj sveta

Sve to što piše mali medved je želja, ali stvarnost je potpuno drugačija.
Opet ima da dođe neko ko će da ugnjetava boraniju, tj običan narod.
 
Odg: 2012 kraj sveta

Branko je napisao(la):
Sve to što piše mali medved je želja, ali stvarnost je potpuno drugačija.
Opet ima da dođe neko ko će da ugnjetava boraniju, tj običan narod.
to sa ugnjetavanjem si u pravu samo što ti netreba da dođu oni su već tu :cao:
 
Odg: 2012 kraj sveta

Momci,jedno je čonjenica-bez nas smaka sveta neće biti (što je i normalno)
 
Odg: 2012 kraj sveta

Branko stoji što si rekao za ugnjetavanje, ali nemoj misliti da sam tek tako lupio ono što sam rekao.
Pored svega toga, ne može ni narod da trpi ugnjetavanje doveka, pre ili kasnije uvek jedan ustane a ostali prate njegov primer...
Doduše u Srbiji više nije poželjno biti Srbin heroj... Bolje biti proevropski NVO igrač... ::lose::

Al kako kaže Njegoš: "Ničija nije do jutra gorela"
 
Odg: 2012 kraj sveta

Ne mislim da si "lupio", nego samo da je malo verovatan takav scenario...

Hteli mi to da priznamo, ili ne, Amerika je u svvakom pogledu daleko ispred ostatka sveta. Jedini način da tako i ostane je da stalno iznalazi nove načine za iskorištavanje ostatka sveta.
 
Odg: 2012 kraj sveta

Значи УСИТНИЛО, СКИДАМО СЕ ускоро, имамо СКРАЋЕЊЕ.
Од нове године ударам рецке.
 
Odg: 2012 kraj sveta

Ranije se govorilo da će kraj sveta biti 1900 i.... a sada 2000 i...Niko ne zna ni kad je počeo a kamoli kad će se završiti tako da možemo mirno da spavamo,cilj je da nam se skrene pažnja sa ekonomskih pitanja,da imamo čime da se zanimamo
 
Odg: 2012 kraj sveta

Potpuno se slažem sa Zoranom. Najbolja kontrola ljudi je kad žive u strahu. Zato puštaju ‚‚muve" tipa smak sveta,razni virusi,globalno zagrevanje, itd. kako bi imali što veću kontrolu. Nemojte da se plašite, šta će biti biće,živite svoj život sa što manje sekiranja,budite veseli i srećni! :ppozdrav:
 
Odg: 2012 kraj sveta

kada bih vam postavio pitanje jeste li vi hrišćani admini bi mi rekli da je moje pitanje religiozno i da nema veze sa temom ali verovanje u kraj sveta je upravo religiozna tema a svi hrišćani veruju u kraj sveta samo na jedan sasvim drugi način , e a to je sad za drugu temu i ovde završavam :cao:
 
Odg: 2012 kraj sveta

Branko, nije baš moj scenario tako malo verovatan.

Istorija se uvek ponavlja, i tako uvek imamo jednu silu koja oblikuje svet prema svojim interesima:
1. Španiju (španska armada)
2. Veliku Britaniju (kolonizacija)
3. Nemačku (Hitler)
4. SAD (globalizacija, demokratija)

Sad ćemo imati Kinu.
I to je otprilike to.

Tvrdnja da je SAD ispred svih je ipak malo ishitrena.
 
Nazad
Vrh