Blizi li se kraj sveta?

Dule,možda taj dan treba uplatiti loto,pa ko ima sreće ima a ko ne šta ću mu.
 
Možda je ovaj smak sveta čist marketinški trik da bi se ispraznile prodavnice.Svako po gajbu piva,sokove,vodu,hranu ovo i ono i eto trgovcima posla. :haha:
 
Meni je samo zao,sto ga moje svinje nece docekati.Ja sam im odredio koji dan ranije.:haha:Ruku na srce,steta bi bilo da propadne toliko meso.:osmeh::ppozdrav:
 
Ovo sam vec pisao ali mislim da mu je ovde mesto:

Posao "smak sveta"zemljinom loptom i unistava sve. Kada je dosao do Srbije, rece: "Pa ovde sam vec bio".
 
PROMAŠENA PREDSKAZANJA
* 634. god. p.n.e: Rimljani su očekivali da će njihov grad biti sravnjen sa zemljom, jer je to bila 120. godina od osnivanja Rima
* 500. god: Smatralo se da će Isus sići na Zemlju i da će to biti kraj sveta kakvog mi poznajemo.
* 1000. god: Veliki broj priča opisuje masovnu paranoju koja je vladala uoči te godine jer se smatralo da toliko okruglih brojeva ne može doneti ništa dobro.
* 1555. god: Francuski teolog Pjer d’Ajli predvideo je smak sveta, jer se tada po njegovoj računici navršava 7000. godina od stvaranja sveta.
* 1843. god: Viljem Miler, vođa Mileritske sekte, objavio je rezultate svojih proračuna po kojima će se Isus Hrist vratiti na Zemlju između 21. marta 1843. i istog dana sledeće godine.
* 1900. god: Više od 100 članova sekte Ruska braća i sestre crvene smrti izvršilo je samoubistvo 13. novembra 1900. godine, jer su očekivali da će toga dana biti smak sveta.
* 1910. god: Halejeva kometa se pojavila ove godine i sa sobom donela strah da će 18. maja otrovati sva živa bića.
* 1988. god: Edgar Vajznant objavio je knjigu 88 razloga zašto će 13. septembra te godine biti smak sveta, koja je postala bestseler.
* 1997. god: U martu je Sunčev sistem posetila kometa Hale-Bop, koja je takođe, donela proročanstvo o smaku sveta
* 1999. god: Zbog „nezgodnog“ datuma sa tri obrnute šestice mnogi su prognozirali nestanak sveta
* 2000. god: Vekovima unazad smak sveta je najavljivan baš za ovu godinu, zbog famoznog niza nula.
 
Kad se setim famoznog pomracenja sunca i praznih ulica, ni sada ne bi bio iznenadjen da se ponovi isto. Mada, taj Cobetov eksperiment, tesko da ce neko da ponovi.
 
Možda je ovaj smak sveta čist marketinški trik da bi se ispraznile prodavnice.Svako po gajbu piva,sokove,vodu,hranu ovo i ono i eto trgovcima posla. :haha:

Ma sigurno je istina, ko nije pi cistoj svesti da se ubije pre vremena pa da ostane ovim bogatim lopovima u svim zemljama sveta vise . Normalno da je to smisljena laz da se celo covecanstvo zamajava glupostima dok nas amerikanci i ostale psihopate iz hlada ubijaju kao pacove.
 
Nazad
Vrh