Blizi li se kraj sveta?

Ma kakkacv smak sveta u jednom danu!! To je proces koji traje vec duze vreme, vec duze vreme se zivi u neskaladu sa prirodom, vreme se menja, promenili se uslovi zivota, promenili se ljudi i medjuljudski odnosi... a za sve te promene je kriv covek i napredak nauke.. E, sad nevezano za nauku, sta je sa ljudskom rasom i izmenjenim moralnim vrednostima- za jedno sto godina gej populacija ce biti vise od 50% , sto znaci da ce produzetek ljudsker vreste biti upola smanjen(jer kako ce te moralne nakaze da se razmnozavaju). A i tako je sterilitet normalna pojava sada, nenormalno je da zena ostane trudna bez ikakvih problema(mislim na ceo svet u kome je industrija i zagadjenje jako prisutno, ne racunam ove crnce ovde oni se i dalje razmnozavaju kao zecevi)... pederi nam dodju ko neka prirodna selekcija, sto je njih vise to je nas manje...
A sta ce biti 21-og... e tad ce pola svte da se napije iscekujuci 'smak' i bice povecan broj tuca , saobracajnih nesreca i silnih gluposti sto uz to idu... I onda.. osvanuce lepo decembarsko jutro 22.... i to je to, oni sto su bancili imace glavobolje i mamurluke, a mi drugi svako svojim redovnim aktivnostima.
 
Ruku na srce,ipak im je propaganda upalila.Ipak svi pomalo sa nekim kao strahom čekamo taj dan.
 
Mozda tamo, ali ovde niko, ali bas niko to i ne pominje.. ovi su sad u fazonu katolickog bozica i Nove Godine, i zbogom pameti!!
 
Mozda tamo, ali ovde niko, ali bas niko to i ne pominje.. ovi su sad u fazonu katolickog bozica i Nove Godine, i zbogom pameti!!

Svaka cast ko ce bre sad da razmislja o tome briga me za njihove lazi i gluposti,i po prorocanstvu uopste se ne govori o smaku sveta vec ulazak u novi milenijum po Majanskom kalendaru ali su to vesto preokrenuli... Vidite koliko se zurka organizuje za taj dan??? Svuda po netu i po Fejsu kruze price o tim zurkama... Ima da se napune para tom propagandom...
 
Pa to je to!!
Marketing!!
Pare da se uzmu, da se malo skrene paznja od trenutne lose situacije, u fazonu "ma kolko da je lose smak sveta je gori"!!
Dan posle ce bit smak za pojedine, ovi mladi ima de se poubijaju od alkohola i droge!! Videcete, bolnice ce biti prepune od akutnih trovanja i overenih majmuna!!
 
da će kraj sveta kakvog mi poznajemo doći to je sigurno i neizbežno ali mi je mnogo žalosno koliko ljudi a pritom hrišćani zanemaruju ili se ismevaju tome
 
Pa to je to!!
Marketing!!
Pare da se uzmu, da se malo skrene paznja od trenutne lose situacije, u fazonu "ma kolko da je lose smak sveta je gori"!!
Dan posle ce bit smak za pojedine, ovi mladi ima de se poubijaju od alkohola i droge!! Videcete, bolnice ce biti prepune od akutnih trovanja i overenih majmuna!!

A ok,pederi su bolest,to stoji. A sta je sa bisexualkama i lezbejkama? :osmeh:
 
Сваки човек треба да се брине пре свега о спасењу своје душе, јер највећи непријатељ човека се налази управо у њему самом. Да ли ће некога у смрт одвести "смак света" или природна смрт мање више није битно. Како је ко сејао у животу тако ће и да жање.
 
Prijatelju jel imas ti decu?

Nemam ali ni ova tema nije ozbiljna , izvinjavam se zbog svog posta i molim administratore da obrisu moj post. Ceo svet ide u propast ali ne zbog datuma nego zato sto narod postaje izopacen , gube se prave vrednosti . Sa svih strana nas bombarduju kojekavim glupostima ,gadostima. Televizija ,novine. Ubedjuju nas da je jedini cilj u zivotu da radis i stvaras pare i umres samo radeci. Mislis da nasi preci nisu radili i nisu se mucili ,ali su umeli da se odmore, nisu radili u firmama od ujutru do uvece i opet su ziveli i bili zdraviji i srecniji od nas danas.

Mislite da je ova susa letos bila priorodna ? Licno mislim da su amerikanci umesali prste sa svojim kojekavim HAARP ovima i nepoznatim projektima.
 
Propast svijeta započela je onog trenutka kad se čovjek sasvim udaljio od suživota s prirodom, umislivši da je gospodar svega na kugli zemaljskoj. Sasvim se slažem sa prethodnim postom, sve je izopačeno, novac je postao svrha života.
Gledam kroz povijest i uspoređujem: po čemu smo mi to napredovali zadnjih stoljeća? Da li sva ta tehnička dostignuća zaista znače napredak ili tek sredstvo u porobljavanju? I dalje smo ljudi kojima glava služi samo kao ukras, vjerujemo šta nam kažu kroz medije, bombarduju nas raznim spektakularnostima a našem čuđenju nema kraja....nestale su one prave, ljudske vrijednosti, više nemamo vremena jedni za druge. Oni koji su se nekad ismijavali iz vjere, danas su najveći bogomoljci...realno, bez para ne možeš više ni u crkvu. Licemjerje je postalo glavno obilježje današnjeg čovjeka. i pohlepa. I upravo će ta pohlepa za moći dovesti do kraja...kojeg datuma, koje godine...zar je uopće važno? Šta uopće gubimo?
 
Nazad
Vrh