Beli luk

Ove godine ide lepo prodaja sitnog po 150 zbog jeftine cene, i najkrupniji po 250 uzimaju ljudi za seme. Ovaj srednji po 200 jako slabo ide, mogao sam ga prodati nakupcima po 180 ali nisam hteo, cekam 200 bice....
 
Jel mozete da napisete sta je sitno, sta je srednje a sta krupno kod vas?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Pa recimo ispod nekih 4 cm je sitan luk,
od 4-6 cm je srednji njega ima najvise ove godine, i 6+ je krupan. Takva je ova godina.
Prosle je bio 50% u klasiranju krupan 6+ cm.
To si u pravu ove godine slabo ima ekstra klase 6+. Skupicu za seme da ostavim i to je to. Mislim da sam ga malo često posejao ove godine,pošto mi ručno sve radimo u basti,zalivao sam ga ali opet nije napravio kako sam očekivao.

Sent from my RMX3085 using Tapatalk
 
Danas posaljem poruku jednom od nakupaca u vezi luka i trazim mu 250 din, kaze mi da kupuje u Idvoru, Sakulama po 170,180. Ne znam da li laze ili kupuje i sta se desava. Svi pisu po oglasima na prodaju luk, ostali pitaju za cenu, niko nista ne odgovara tako da je bas zanimljivo.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Danas posaljem poruku jednom od nakupaca u vezi luka i trazim mu 250 din, kaze mi da kupuje u Idvoru, Sakulama po 170,180. Ne znam da li laze ili kupuje i sta se desava. Svi pisu po oglasima na prodaju luk, ostali pitaju za cenu, niko nista ne odgovara tako da je bas zanimljivo.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Daju ovde po 180, ali nema jos mnogo tog luka. Dosta je prodato, sad ide na 200....
 
Otisao sav luk, teska prodaja ove godine ali sve se prodalo.
Cene 150- sitan
200 srednji
250 krupan
Vise srece u nekom sledecem izvlacenju....
 
Ja sam uspeo po 300 da prodam,ali ja nemam puno oko 500kg. I sitan bi trebalo po 150,ali nikako da dodju po njega da li je neko počeo sa spremanjem oko setve? Ubi ova kiša.

Sent from my RMX3085 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh