Balirka

Ima nešto od njega, svoje i od ostalih koji proizvode pojedinačne komponente u kvalitetu.
 
Kakva je po vama balirka DF HD 360,razmisljam da kupim nesto ali nisam upucen sta bi bilo najbolje tj.nesto u srednjoj klasi ni lose a ni preterano dobro citaj skupo.Radio bih sa IMT 539 pa neznam sta bi za njega bilo preporucljivo a opet da to nebude neka mala balirka
 
U tvom kraju jel ima balirki?
Ako ima, gledaj šta drugi teraju... Zbog delova, majstora... Svaka balirka je dobra na neki način ako je ispravna...
 
Nemam iskustvo sa njom ali neki majstor mi je davno rekao za nju da kad preskoci paljenje, preskocila je, saspe se sav vezac. Uzmi welger ili claas, kod nas skoro da i nema drugih.
 
Šta je često na terenu to uzmi i gotovo,
Imaćes i savet, i da vidiš, i da ti pomogne objasni itd
Inače ćeš muke mučiti i oči vaditi!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ok,znaci ostaje ipak Welger kao izbor,jedino sto me sad muci koji model da izaberem za imt 539, da nije bas prekovise spora a nebih ni nesto preskupo?
 
Kakva je po vama balirka DF HD 360,razmisljam da kupim nesto ali nisam upucen sta bi bilo najbolje tj.nesto u srednjoj klasi ni lose a ni preterano dobro citaj skupo.Radio bih sa IMT 539 pa neznam sta bi za njega bilo preporucljivo a opet da to nebude neka mala balirka
Imam HD380, prezadovoljan.
15 god kod nas, mnogo uradila, pre smo usluzno balirali.
360 bi trebalo da je ista, razlika je tunel samo ako me secanje dobro slzi.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Svako ima svoje potrebe, ali mislim da je suludo sada kupovati obicnu balirku pored rolo... jeste tu je i problem da sto u zavisnosti od tipa rolo prese teba i odgovarajuce jacine traktor, ali treba gledati u buducnost i ono sto je lakse i sa manje stresa...
 
Kremator a kako ću ja rolo balu u jasle ili peć??
Sve razumem i u planu mi je rolo ali prvo tmr mixer!!!!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Kupuj mikser i prepravljaj pec!!! za pec uzmes kaisaru, odnosno sa varijabilnom komor, ne moraju bale za grejanje da budu 1.2m u precniku :osmeh: ....
 
Jes nabodem je na **greška moj i unesem u peć!!!!
Pa druze male bale nikad nikad neće izumreti!!
Jbg treba mi 6k eura u startu za krševe!!!
Čekaj malo da se potkožim, halu ispred radionice da uradim, sprat da završim do kraja, novi ovčarnik da sastavim
Audi da doteram voćnjak da ogradim! na OKTOBER FEST da odem i na sajam erotike HUNGARO RING


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Po meni je u vecini slucajeva suludo kupovati rol presu, prvo sto kaze Luka zbog peci, drugo sta ja da radim sa tom balom? Ne moze ni uci u stalu makar je sekao na 3 dela, a trece i najvaznije, gde ja to koji moj da skladistim? Nemamo svi salas i placeve bog zna kolike pa da ih redjam gde stignem...po meni male bale zakon, u planu mi je utovarivac tako da ni utovar nece niti problem.....
 
Luka lako je to.Isto kao ubacivanje slona u frižider iz dva poteza.

Kada ima volje ima i nacina....


Jes nabodem je na **greška moj i unesem u peć!!!!
Pa druze male bale nikad nikad neće izumreti!!
Jbg treba mi 6k eura u startu za krševe!!!
Čekaj malo da se potkožim, halu ispred radionice da uradim, sprat da završim do kraja, novi ovčarnik da sastavim
Audi da doteram voćnjak da ogradim! na OKTOBER FEST da odem i na sajam erotike HUNGARO RING


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

Bale nece d izumru, ali narod oce ::sramota:: , nema ko to vise da tovari , a i da ima treba cuvati zdravlje i snagu....


Najveca prednost rolo bala je sto i kada zagrmi, boli te uvo za jedan pljusak, izbaliras i odes mirne glave da spavas...
 
Po cemu sve je welger 530 u prednosti u odnosu na istu 53,cijena 530 je bas jaka pa me zanima u cemu su je sve unapredili?
 
Ako koga interesuje drugar prodaje Welger 53 u odlicnom stanju, kao nova, nesto smesno malo balirala, zadnjih godina samo stoji.

Послато са SM-J400F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh