Balirka

Sta znam, donosaci su ove ploce dole ispod veznog aparata ? One se kako sam vidio podesavaju polugicom, nista nisam dirao. Ako promasi balu, ne sveze, onda je to lijeva spaga.

@international Nema tu navoja, ubaci se u leziste i saraf s konusom stegne.
 
Hazzee za ove donosace to su ti kako sam skonto ovi dole polukruzni dijelovi i oni nanasu spagu na vezac i njih u netrulana polozaj vraca ova opruga sto se vidi na lijevoj strani i ona ti se razvukla pa uzmi zamijeni je. Inace imaju dvoje orpuge jedna na lijevoj jedna da desnoj mada i sa jednom radi bez problema samo je kod tebe razvucena.
I nemoj podmazivat ove supcanike od vezaca samo se lijepi prasina na njih, kasnije spkne i odbija zub od zuba dok ne preskoci.
 
Pozdrav imam mali problem sa presom sgorbati 171 malo pravi harmobika balu nije strasno ali ako moze da se taj problem otkloni ,sta zameniti,podesiti?
 
pozdrav svima,razmisljam se o kupovini balirke za kucnu upotrebu,znaci najmanja sto moze biti,sta mi vi predlazete,koje su dobre
 
preporuka welger ap 42 mozda ces dati 1000 eura vise od ovih krseva daj na mostu nemoj da placas na cupriji

- - - - - - - - - -

a sobziro da ces seno raditi i da u okolini Niksica ima slabo majstora i delova velger idealan

- - - - - - - - - -

https://www.youtube.com/watch?v=OVYz_kJeC6w
 
preporuka welger ap 42 mozda ces dati 1000 eura vise od ovih krseva daj na mostu nemoj da placas na cupriji

- - - - - - - - - -

a sobziro da ces seno raditi i da u okolini Niksica ima slabo majstora i delova velger idealan.Da ti iskreno kazem ja izbaliram godisnje 300 bala,i nemam potrebu za balirku,ali cekanje da balirka dodje,gledam u nebo i gledam kad ce balirka,vise mi dojadilo

- - - - - - - - - -
 
Bude tu posla i sa strane, bolje uzmi nesto malo bolje, te jeftine ce te kostati i para i zivaca.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Bude tu posla i sa strane, bolje uzmi nesto malo bolje, te jeftine ce te kostati i para i zivaca.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
ove velger su kvalitetne,koja je od njih najmanja,vidim ovamo na oglase najvise ih ima velger 41,koje su dosta jeftinije,ali citah kao da su komplikovanije za odrzvanje
 
Poslednja izmena:
Tako sam ja i za sebe izjebo me drugar 4 hektara (20 rala ) sena lucerke mi pokislo i propalo obećao meni a grabio sve redom sledeću odem na vašar kupim sebi velger 52 platim je 8000 maraka niko ništa da ti kaze i pokaže uči sam prve godine oko 10 000 bala meni i familiji dogodine 50 000 bala povećao bale spustio cenu navatao mušterije tako 15 godina da mi se smučila jeste a da je zaradila para i para sad samo sebi nek drugi rade sobzirom da se kod tebe radi seno ovih dana i da je to jednom godišnje ili dvaput ako ima kiše gužva je za balirku
 
Ma lupetaju gluposti, welger je ubedljivo najprostija balirka i najdugovecnija. Ja znam po 4-5000 bala bez odresene. To vide i moje musterije kojih je iz godine u godinu sve vise. Ne interesuju me one price svako svog konja hvali itd Neka kupuje ko sta hoce .

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ma lupetaju gluposti, welger je ubedljivo najprostija balirka i najdugovecnija. Ja znam po 4-5000 bala bez odresene. To vide i moje musterije kojih je iz godine u godinu sve vise. Ne interesuju me one price svako svog konja hvali itd Neka kupuje ko sta hoce .

znaci nebitno ocu li uzeti 41 ili 42
 
razlika izmedju 42 i 41 je kao izmedju golfa i juga! dobra 42 ne moze da se nadje bez 3500eu,ja sam sad skoro kupovao balirku i zvao sve zive,dobra presa,mala bala,kapacitetna ali i dobra cena!
 
Nazad
Vrh