Balirka

Koristio sam samo "Springer" i zadovoljan sam. Ovde kod nas skoro niko ne koristi 500-tku, uglavnom ide 400 i u kukurzovini 320.
 
i40s8.jpg
[/URL][/IMG]
gfzjr.jpg
[/URL][/IMG] evo i moje new h.. 940
 
Drvoplast koliko je ostar mi je sve caure nosace uzice pojeo.Vise mi se svidja springer i neznam ima kod nas neko strano po dva klupceta pakovana
drvoplast jeste cvrst. i meni se cini da je kanap grublji od ostalih. kod mene u kraju vazi za najkvalitetniji,ali meni licno je makital bolji,meksi je,cini mi se da lepse vezuje balirka,mozda je to samo subjektivno. inace kod mene nema veliki izbor kanapa,kraljevo i leskovac su najzastupljeniji... jednom sam za detelinu uzeo od komsije koji uvozi masine iz inostranstva onaj prirodni kanap,ne znam od cega je,prteni ga zovu kod mene...ljudi to vezuje ne mrsi,ne omasuje milina jedna,cvorovi jednaki na svakoj bali, steta sto nema takvog kod nas da se prodaje.
 
pozdrav svima. new holand 940 imam problem sa klipom ne mogu da nastelujem zazor nozeva jer klip seta levo desno od prilike 2cm noz od noza. sta treba da uradim da klip nema toliki hod?
Vidi prvo vodjica na klipu dali je dobra. Obično zna da se iskrivi na nekih desetak cm ispred noževa. Ako je dobra onda klip mora napolje sigurno je neki lager ili kizač otišao i mora da se menja. Ja sam moju kupio sa lošim lagerima, zamenio i vozim bez okretanja...
 
Jel ima neko katalog od Lifam balirke ali ceo? fali mi zadnji deo tzv. katalog delova.... Ako ima neko da mi pošalje na mail ili da uploaduje negde bio bih mu zahvalan.
 
Da li mozda neko ima uputstvo za odrzavanje za balirku international b 47.
TRazio sam na internetu da skinem pdf ali nema...
 
nisam te razumeo sta u stampanom obliku

Katalog od lifam balirke, rekao si da imaš, ali ne znaš kako da mi pošalješ... jel u štampanom obliku ili je u elektronskom obliku... Ako je knjiga, trebalo bi je prvo skenirati tj napraviti E-book, a ako je već u elektronskom obliku trebalo bi je uploadovati negde ili poslati na e-mail u zavisnosti od veličine fajla....
Nije mi jasno zašto ne znaš kako da mi pošalješ...
 
Nazad
Vrh