Balirka

Navratise me ludaci sad moram da idem da sredjujem zeludac i bubrege,vozim ferdju po njivi sve drugom brzom i skacem u traktoru ko jagnje u boci:haha: zato me i bole sve zivo....
 
Evo pala je kupovina, sad smo zavrsili transakciju, kupljena je za 450 evra, dobio sam kompletan kardan sa lamelom i jednu rezervnu gumu pride.

53lhug.jpg


200bd5t.jpg
 
Nek odradi puno bala bez kvarova. Nisam neki ekspert za prese, jer sam samo dva puta radio s balirkom, ali čini mi se da je to niskotlačana balirka. Neke ne posjeduju noževe pa bala ne bude baš pravailnog oblika. Ali za tvoje potrebe bit će i više nego dovoljna.
 
Nek odradi puno bala bez kvarova. Nisam neki ekspert za prese, jer sam samo dva puta radio s balirkom, ali čini mi se da je to niskotlačana balirka. Neke ne posjeduju noževe pa bala ne bude baš pravailnog oblika. Ali za tvoje potrebe bit će i više nego dovoljna.

Hvala! Jeste ovo niskotlačna bala, al nisu u pitanju oni "snopovi", vec prave bale vezane sa dvije kanape, samo su nešto mekše. zet je gledao bale koje je ona radila i kaže da su sasvim upotrebljive.
 
Sad mi je jasno zasšto se presa Galignani toliko hvali ovdje, iako je nikad uživo u radu nisam vidio. Ovaj snimak je dovoljan, da kaže sve. Zagušiti se ne može.
 
Naravno da nije ovo nista kad je ova presa velika ko kuca. Meni se iskreno svidja kako radi tj zvuk pri radu specifican je kao kod welgera, a ne tras trus ko kod nekih.
 
Ovde kod mene u okolini ima nekoliko internacionala, i svi srecni i svi zadovoljni. Pa me interesuje dali su te prese toliko dobre koliko ih hvale:kisa:
 
Moj komšija ima INTERNACIONAL presu sa nekim sajlama koja radi kao singerica. Ne radi mnogo, samo za svoje potrebe, oko 1000 bala godišnje, ali nisam čuo da je do sada imao neki problem. Kod njega je već 10-ak godina.
 
Nazad
Vrh