Balirka

Ljudi najvažnije je kod presa da je ispravna i da ti nemaš da se okrećeš oko nje.onda se naradi.Ako se rade usluge radi se onima koji nemaju mnogo za baliranje jer ko god ima više ima i balirku,ta vremena polako prolaze.Ali pošto Igoru treba za uslužno baliranje normalno je da mu treba sa većim ustima i treba mu više para da bi je kupio.mada i ove prckave mogu da narade samo da šofer izdrži
 
ma nek uzme claas 52 i nek cepa... ima i boljih i bržih, ali za to što on traži to je to, ja radim uslugu pa znam po sebi... kako hoće, to je moja preporuka,
inače ova welgerica ap 41 je bila prošle godine kod mene na popravci te da bi mi se čovek odužio dao mi je da je vozim 3 dana u baliranju slame u toku žetve, nije mogla vodu da donese ni claasu a čak ni starijem modelu welger ap 12 k, čim je malo stegneš ispusti dušu...
 
Epa danas sam imao prilike da baliram pored claaasove koju vuce rakovica otkosi su bili maltene identicni prestigo sam ga toliko da sam se okrenuo i poceo novi red bilo je to prva brza na 1300 obrtaja sa fekijem. Nisam stigo da snimim od uzbudjenja. I sta se ja mlatim i dokazujem se ma nek si svako bije glavu kako zna. Meni ova odgovara zbog brdskog terena inace bi umesto nje bila ap42.
 
Epa danas sam imao prilike da baliram pored claaasove koju vuce rakovica otkosi su bili maltene identicni prestigo sam ga toliko da sam se okrenuo i poceo novi red bilo je to prva brza na 1300 obrtaja sa fekijem. Nisam stigo da snimim od uzbudjenja. I sta se ja mlatim i dokazujem se ma nek si svako bije glavu kako zna. Meni ova odgovara zbog brdskog terena inace bi umesto nje bila ap42.

Ba kolki bili ti otkosi , 10 travke
 
Jojjjj kakvi gluposti ovde ima pa to je jedno čudo!
Pre par strana Welger najbolji, SAD ispade da ne valja.

Aj ne lupetajte zabadava!
JA je imam(ap 42) i NEBI JE PROMENIO NI ZA JEDNU!!!!!
 
Jojjjj kakvi gluposti ovde ima pa to je jedno čudo!
Pre par strana Welger najbolji, SAD ispade da ne valja.

Aj ne lupetajte zabadava!
JA je imam(ap 42) i NEBI JE PROMENIO NI ZA JEDNU!!!!!
Jeste rale glup , al recite vi raletu koliki je kanal , koliko je velika bala na AP 41 pa da vidimo koliko travke treba da bude u redu da bi isla sa 1 na ferdji
Glup jesam al nisam siso vesla , i uvek sam bio realan
 
Ja sam jednom uspeo sa mojom da opičim 4.500 bala za dan.Imao sam na tačno 13 mesta parcele,relativno blizu jedna od druge.Samo po gasu i ne okreći se sine,to su takve prese da što je veći otkos to samo treba veći gas.
 
Majstore @levak znam da disk nije pukao sam od sabe,ima vise nacina dase koriguje luf u nosacu petljaca naprimer ovako.
wi69lk.jpg
 
Nazad
Vrh