Balirka

Mozda ti nisu vile ufazene naspram bata.Kasne ili brzaju vile.
kod klasa markanta kolega to ne moze da se desi posto je pogon na jedan lanac da je tu prezupcio automatski bi prezupcio i na odnosu klip igle i nee bi mogao da radi ili bi polomio igle jer klasu bat kako ti kazes odnosno klip o odnosu na vile ide na zupcanike a ne na lanac a pogon dobija lancom prvo na vezace a posle preka osovina nosi zupcanicima na vile
 
pozdrav!pitanje za levka!pricali smo ovde prosle godine ako ti nije tesko pogledaj 149 stranu.kupio sam ovu presu kod snezane u darosavi.ja sam iz rudovaca.zeza me nece da veze neki put cas veze cas ne veze.mislim da su igle u pitanju,ne donose lepo kanap.rece mi da je engleska.na njoj pise JONES BALLERS nikad cuo za nju ai na internetu ne mogu nista za nju i o njoj da nadjem.ne znam da li mogu da nadjem za nju igle?
za ovaj tip nigde ali ih mozes prestelovati imaju verovatno stelovanje a ako ne moze moras ih saviti na meru ali to je malo veca matematika
 
Bas me zanima gde si naso taj film sa te dve budale koje sutiraju seno u presu. Bas se vidi sa snimka da su sirovine.

A sto se tice pravih bala na klasovim presama , diskutovali smo cini mi se prosle gpodine o tome , samo treba prelistati temu.
 
Bas me zanima gde si naso taj film sa te dve budale koje sutiraju seno u presu. Bas se vidi sa snimka da su sirovine.

A sto se tice pravih bala na klasovim presama , diskutovali smo cini mi se prosle gpodine o tome , samo treba prelistati temu.

za levaka tvrdim da se vidi i u živo :haha: za francuza nemogu reći jer neznam čo'jeka :ppozdrav:

a dokaz za to je i to što levak u Rumi najmanje gleda u prese , sve drugo mu je važnije i bitnije:osmeh:
 
Izvini ali nemojte to vise da radite . Ja sam zabrinut zbog vas . Nesreca se moze desiti u svaki cas i zato molim vas za sledeci put vile u ruke i sa udaljenosti od 2m .Ja se izvinjavam zbog teskih reci.
 
Mozda je covek u pravu . Na vasar treba gledati i nesto drugo , dosta prese gledamo na njivu.
 
jel zna neko gde se mogu nabaviti klizači na klipu za welger ap 12k, stavljao sam od drveta ali se pojedu za jednu sezonu...

To u leskovcu nema sto posto. ja ih sam pravim od bagrema i guraju mi po 3-4 godina. Ako ti nije tesko prolistaj unazad govorilo se gde ih ima mislim da je neko pisao da su 1500 din komplet i da je bilo broja tel.
 
alo cika levi sklopio sam SOMECU jos da je udarim prcfinis i kad budes mogao,svrati da je vidis.Ja je probao vezuje ali mi desni vezac kada izbaci cvor kao da ga nozic neosece dobro
 
Nazad
Vrh