Balirka

ne nego ovaj visi u crvenoj jakni na prethodnoj strani jeo sladoled
 
Poslednja izmena:
Zamolio bih gospodina sa slike u crvenoj jakni ako moze da mi da odgovor na pitanje sledece: polumesec koji stoji ispod pekljaca a pricvrscen je za sasiju prese, koju ulogu igra, posto mi je jedan dobar a na drugom je propala gumica a nisam primetio da me ta strana nesto zezala posebno?! Mogu li ja sa takvim raditi i dalje ili da pljunem 20 evrica za novi.[/QUOTslikaj vezac i reci cu ti na jednom tipu vezaca moze bez njega a na jednom ne tebe cim ne zeza otprilike moze
 
Danas je i moja presa prosla servis majstor Levaka. Za par sati, vracena u exstra stanje. Samo mu zenske nedaju mira, zovu ga svaki cas...
 
2iha04z.jpg


2lcnqf.jpg


Evo druze Levi to su slike vezaca, ja mislim da su uslikane prosle godine pre sezone. Pa sad ti vidi.
 
moras to promeniti ne vredi pocece da te muci vremenom ce dresiti sve vise i vise nemas ti dodatak na vezacu da bi moglo bez srpica
 
Evo jedne Galignani balirke.Vlasnik je malo neuredan.Kod njega je vec 12 godina i nije imala skoro nikakvih kvarova.

imgp0095.jpg
 
a neka se pohvali neko da na velgerici nista nije pipao 12 god ili lifamu i posle kazu lud levak sto hvali galignanija ja mislim da je ova zadnji put podmazana u italiji
 
pazi to , neuredan vlasnik a ništa nije dirao 12 godina
pitam se , koliko bi bez kvara bila kod urednog gazde ? ? ?
 
pa to je oko 7 8 hiljada plus slama nije to ni 120 hiljada bala za 12 god malo je to mora ona da zgazo jos 100 hiljada lako samo da vidi jadna mast
 
pa to je oko 7 8 hiljada plus slama nije to ni 120 hiljada bala za 12 god malo je to mora ona da zgazo jos 100 hiljada lako samo da vidi jadna mast
Zato sam i pitao.Nije merodavno kada neko uradi 100.000 bala za 10 godina a neko za sezonu-dve pa da se polemiše oko kvarova i ispravnosti.Zar ne?
 
Nazad
Vrh