Balirka

Pa daj neki nedostatak otkri na pp. Naravno zezam se i ja kad je dobra ladno moze pratiti dva kombajna 133 potpisujem. Imao sam nekog vozaca letos u planini se zaglavljivao na svakoj rupi, pa sam morao da vozim kombajn dve njive a cale dve dok ja pobaliram moje dve i njegove i opet u krug, tako 4 dana i nije mi ostajala ni jedna uvece.
 
Pregled i podmazivanje, priprema.. uzgred rece mi komsija od koga inace godinama uzimam kanap da ce biti jedna crvena jedno klube.
 
Zove me lik iz poljo apoteke kod nas, "e Mile, koji kanap da ti uzmem za ovu godinu, 320 ili 500?" pokvareni su u Boziju mater...
a ja:" ma nemoj da se mucis, kupujem ja u Drvoplast direktno i skidam pdv..., al ti uzmi koji 'oces, ako nestane znam gde ima", prc!
Kao sekira se on za mene i kanap za baliranje, a ha ...
Prosle godine kanap bio u Drvoplastu MPC 920-960 din, a ovde kod nas MPC 1200 din, ...lopovi!
 
@mladenmaso
jesi li uzeo presu , evo je jedna jeftina u tvome komšiluku
1000e

slika-162083-2011-04-1303769769-velika.jpg
 
Zna li neko sta treba da ima u ventilu za podmazivanje prese Rivijera? Ima kuglicu, oprugu, i sito. Sve je to nabijeno i ima jos sraf zvani crv, takodje nabijen unutra. Bez njega radi super, a sa njim nece da probije ni kompresor. U svakom ventilu je isto, ima ih 24.
 
Nazad
Vrh