Balirka

evo majstor levaka konacno se smilovao da doje kod mene , dobio je sladoled i lize ga a on ladan ko..........................:haha::haha::haha:
hrx8c1.jpg
 
Drugovi interesuje me ima li neko iskustva sa presom massey ferguson 15,koje su mane i prednosti.Moze li ih vuci 533 i koje su im cene.
 
dzabe si se mucio moze lezaj od zastave 101 sto zateze zupcasti kais orginal mera
Koliko taj lezaj moze da izdrzi opterecenje kad pocne da se okrece po metalu. ja imam fahr HD360 4 godine i sad sam joj uradio biksne na malju i kupio lezajeve valjkaste od poljakinje. mislim da je precnik ovog lezaja veci nego od spanera i da ne odgovara za fahra.
 
zna li neko kako se skida osovina s klipa na kojoj su lezajevi,nigdje nema nikakvog stifta ni slicno da ju drzi a nejde van nikako? radi se o deutz fahr hd 440!


68sn78.jpg
Ako nema sraf sa unutrasnje strane otkaci ruku izvuci malj i dobar cekic i izbijac i mora da popusti. Ja sam juce zavrsio biksne i namontirao malj na mojoj farovoj. mnogo dobra presa samo trazi gas i hoce masu da bi pravila pravilne bale.
 
Zamolio bih gospodina sa slike u crvenoj jakni ako moze da mi da odgovor na pitanje sledece: polumesec koji stoji ispod pekljaca a pricvrscen je za sasiju prese, koju ulogu igra, posto mi je jedan dobar a na drugom je propala gumica a nisam primetio da me ta strana nesto zezala posebno?! Mogu li ja sa takvim raditi i dalje ili da pljunem 20 evrica za novi.
 
Nazad
Vrh