Balirka

Ako vi kažete da je tako,tako je.Ja još ni na jednoj nisam video 10mm pa ostajem pri svome.
 
Neznam kakvi su srafovi na ostalim balirkama ali moje je misljenje da nema potrebe deblji od 8 mm, jer je on tu da se otkine a ne da drzi dok sve ne popuca. Neznam sta bi strucnjak reko nesto ga nema?
 
dobro vece vratio sam se od ludog francuza sve sam ljudi video al covek onoliko da pojede i popije jos nisam i nemojte se dzabe prepirati ima presa podosta sa m 10 osiguracem a verujte ima i bez osiguraca to su poljakinje i neke vrste banforta inace moze i umesto osiguraca da se turi prst nista ne fali
 
dobro vece vratio sam se od ludog francuza sve sam ljudi video al covek onoliko da pojede i popije jos nisam i nemojte se dzabe prepirati ima presa podosta sa m 10 osiguracem a verujte ima i bez osiguraca to su poljakinje i neke vrste banforta inace moze i umesto osiguraca da se turi prst nista ne fali

to majstore to smo trazili strucan odgovor.
 
2qjvr7d.jpg

na slici @Nebojsa Kostovic i Majstor Levak

jedna od jucerasnjih slika, ne mogu da se snadjem na ovu verziju foruma da Bog da izgorela....
 
Poslednja izmena:
a pogle' levaka , okice samo šaraju po komšiluku ima li gdje kakva tetkica , boli njega za tvoju presu , ne vjerujem ni da je pogledao a prično sam ubijedjen da nije vidio ni o kom modelu se radi
evo pitaj ga ako bude znao dajem mu ja moju svastiku gratis
 
Ma on nije ni video presu, a Bogami Savoris pricao za tebe "svasta",da je zevao po selu,jeste, a da je napravio e jeste i to, verovali ili ne, CELU balu guta, ko ne veruje, francuz ima snimak za dokaz.Levak, nadam se da sise dobro proizveo, ako nije bilo dobro, da ponovimo.
 
Ma on nije ni video presu, a Bogami Savoris pricao za tebe "svasta",da je zevao po selu,jeste, a da je napravio e jeste i to, verovali ili ne, CELU balu guta, ko ne veruje, francuz ima snimak za dokaz.Levak, nadam se da sise dobro proizveo, ako nije bilo dobro, da ponovimo.

ovo bih baš volio da vidim , nije da ne vjerujem nego da vidim i to čudo
 
bacali smo i odjednom nije ovaj pijandura snimio ima jedna prepravka na velgeru i mozze da proguta mnogo ispravis jednu fabricku gresku i guta 40 procenata vise
 
Ma konac oko njih kolko oces a razvezanu ce uvek da proguta celu. Dali pun gas na traktoru pa mora da guta. Ja cu prvom prilikom kad budem balirao poterati moju pod pun gas i bacicu neodvezanu pa da vidite kapacitet "tri slamke".
 
ma nije tri slamke malo sam se salio mogu one lepo da idu kad je sve na svo mestu ali stvarno imaju dosta nedostataka u odnosu na druge tipove presa sa malom balom veruj mi
 
Nazad
Vrh