Balirka

kod mene ne pada
Nemoj nam zamjeriti.Balirke nisu jeftine.Bar nisu one sa imenom.U Bosni je skupa velger i john deer.Te su oko 5000km i vise,.Kupis dosta u boljem stanju i jeftinije revieru,sgorbati itd ,m itd.Galignani malo ima na ovim terenima ako ima koja kupices je jeftino ako slucajno gosp.levak ne sazna za nju.
 
@mladenmaso
ovo neke male iz oglasa , cijena joj 2500km
slika-173823-2011-02-1297525061-velika.jpg


ili vidim da se prodaje neka BAUTZ za 3500km
ZGORBATI ili kako se već kaže ima za 3300km
LIFAM 3600

sve zavisi šta tebi treba i koliko si spreman da pljuneš ::novac::
 
@ lisnik

Pa stavi onda u profil da se zna. Bosanska Krupa

Vidim dok sam pisao da si stavio odlicno!!!
 
Evo pitanja za strucnjaka dok je raspolozan. Probao sam pre neki dan na prazno balirku prvi put posle farbanja i primetio da veliki dvoredni lancanik ima lufta u osovini na kojoj se kaci, ne mnogo al ima. Pa je pitanje sladece. Sta treba da odradim i koliko bi me ta investicija kostala? Mozda bi se resio da ga odradim al za ovu sezonu ne jer smatram da moze da ide i ove godine a i dosta sam para stavio u nju.
 
pa bolje zamijeni da ne misliš kada si već toliko uložio u nju
džaba ti ta farba ako presa ne radi ili se pokvari dok ideš uslužno , onda bolje da nisi ništa radio na njoj jer ako loš glas da počne da te bije to je vrlo zeznuta stvar
 
ma da vidim prvo kolko je to love a svakako necu da ga menjam ove sezone pa makar se sve polomilo. Racunam da je zanemarljivo kolko ima odstupanja a i pristupacno je pa i ako rikne moze brzo da se promeni.
 
to ne diraj dok se ne rasklima nacisto nesta mu ne fali samo gas i prva spora posto joj je to maksimala ako ima vise od tri slamke u otkosu
 
Nazad
Vrh