Balirka

levak je napisao(la):
ma to je nekad vredelo ali to je matoro i ima mnogo lanaca kad bi se to dobro odradilo islo bi 100 god ali da li se isplati ulagati u to inace dosta su izdrzljive
Kad budes dolazio pogledacemo jedni neuspesno remontovanu ::namigivanje:: mozda istrgujemo nesto
 
mozeli da se pravnaju na stolarsku masinu osteceni dijelovi pa da se nacentriraju posto ima na klipu stelovanje drvenih elemenata
 
cika_jova je napisao(la):
rale koliko je trazio onaj deda za onaj mali klas jedan moj komsija se interesuje
Cele 3 hiljade , znaci 2800 ide al je stvarno ko nova videosi
Post je spojen: [time]1298066214[/time]
_________________________________________________
dex79 je napisao(la):
mislima na oblaricu tako je mi ovde zovemo ili abdiht
ne mora kroz diht pa u kombinirku pod 90 stepeni pa da se onda kuva u ulju
 
dex79 je napisao(la):
Izvadio sm malj ili klip iz prese welger 45 posto mi krivi bale
dali neko zna dali drveni dijelovi na njemu trba da budu svi ravni ili neki od njih ima nekakav žlijeb
Post je spojen: [time]1297996509[/time]
_________________________________________________
http://tinypic.com/view.php?pic=mc56rm&s=7
Post je spojen: [time]1298021787[/time]
_________________________________________________
jeli normalno da bude ovakav ovaj drveni dio kao na ovoj slici

Ti zljebovi su ti od sina to ti se vremenom drvo ujelu. Najbolje je da kupis nove, a ja sam ih dva puta pravio i od bagrema i drze do 2 god tj do nekih 60000 bala.
 
cika_jova je napisao(la):
skupe te male presice, neznam oce da vuce sa ferdzom a ima sve same skrsivratine
Znam ja za jeftine , oces brojeve na pp
Ova klas je ko nova zato je i skupa , onaj far je 2100 , ima riviera i velgerica u kisiljevu od manjih i neki ogromni internacional u makcu ima isto 3 komada u bozevcu ima 2 velgerice i 1 njuholand samo sta covek trazi
 
levak je napisao(la):
dex79 je napisao(la):
ne mora kroz diht pa u kombinirku pod 90 stepeni pa da se onda kuva u ulju
mislio sam na stare da se obrade
sta ces obradjivati za 1500 din bog te je....nove kupi i cao
Stare su ispustile mast iz njih , pusti ti levaka smirgla dleto i cekic i obradi na ruke bice :D
 
Dare je napisao(la):
kojom brzinom vozite balirke? ja recimo imam fiat 4240 i rakovica ga vuce trecom sporom, pun gas :)
naravno, za razumnu debljinu sena
rakovici spor kardan
Post je spojen: [time]1298118506[/time]
_________________________________________________
mada i ja sa claasovom balirkom , prosek treca spora, brdoito pa mora, radim sa fergusonom,
 
Nazad
Vrh