Balirka

levak je napisao(la):
BELIT577 je napisao(la):
moracu to da resim za ovu sezonu!
ne poturaj nista pod noz kad skines noz sa klipa videces da je on pojeden u donjoj zoni koja ide uz vinklu navari to lepo obrusi da i na tom mestu ima sirinu kao i svuda vrati na mesto popusti vinklu niz celu duzinu rupe na tunelu imaju proreze pomeri vinklu strogo uz noz stegni dobro i samo gas
Ja sam bio poturio lim pod noz pa mi pukao noz :haha:
Post je spojen: [time]1297876882[/time]
_________________________________________________
Po meni kada ima malo mase jaci gas i nema problema :cao:
 
to nevalja jedino ako neko pre tebe nije to povadio fiksni noz mora da stoji ravni sa vinklpm do koje lezi noz klipa inace ce da naskoci
 
steva mrštanac je napisao(la):
U pravu je levak pod fiksni noz ne stavljati nista, tj. ne sme da strci od zida tunela. jednom mom bratu je na ap 41 tako uskocio noz na noz i napravio lom. :zli:
e danas sam bas zavrsio jednu 41cu u badovincima sto je skocio noz na noz kad je ruku klipa iskrivila sta da vam pricam triputa sa m isao dok nisam doterao u red i klip iskrivila
 
pocerina je napisao(la):
Desavalo je se i meni na Claasu da bude veliki zazor izmedju nozeva. Ja sam skidao onaj fiksni noz i ispod njga poturao platne sve dok ne dovedem zazor na 1-2 mm otprilike
ja imam claas 55 i zazor izmedji nozeva stelujem sa sinom dole a na klipu ima i lezaj sa ekcentrom . :ppozdrav:
 
292a644.jpg
Moj Markant 50
 
Izvadio sm malj ili klip iz prese welger 45 posto mi krivi bale
dali neko zna dali drveni dijelovi na njemu trba da budu svi ravni ili neki od njih ima nekakav žlijeb
Post je spojen: [time]1298021709[/time]
_________________________________________________
http://tinypic.com/view.php?pic=mc56rm&s=7
Post je spojen: [time]1298046987[/time]
_________________________________________________
jeli normalno da bude ovakav ovaj drveni dio kao na ovoj slici
 
dex79 je napisao(la):
Izvadio sm malj ili klip iz prese welger 45 posto mi krivi bale
dali neko zna dali drveni dijelovi na njemu trba da budu svi ravni ili neki od njih ima nekakav žlijeb
Post je spojen: [time]1297996509[/time]
_________________________________________________
http://tinypic.com/view.php?pic=mc56rm&s=7
Post je spojen: [time]1298021787[/time]
_________________________________________________
jeli normalno da bude ovakav ovaj drveni dio kao na ovoj slici
svi delovi koji klizaju su ravni nemoj to da pravis kupi garnituru gotovih klizaca i samo zasrafi kada vratis klip nacentriraj klizace i nozeve i nema vise krive bale
 
ma to je nekad vredelo ali to je matoro i ima mnogo lanaca kad bi se to dobro odradilo islo bi 100 god ali da li se isplati ulagati u to inace dosta su izdrzljive
 
Nazad
Vrh