Balirka

mitic je tanji dosta tip 500 u odnosu na ostale proizvodjace istog tipa
savoris je napisao(la):
mene u životu nemože da spasi da razlika u cijeni :haha:

a-ha a kad dodje leto ti vidi za tu razliku kolko piva mozes da kupis da razladis u njivi tabarku :haha:
 
Ja sam potrosio ove godine oko 90 klupcadi i uopste se ne trudim da koristim tanji kanap od tipa 350 jer kako ja vozim presu i stezem bale bas mi nije preporucljivo da radim sa tanjim. Sta mislis cika Jovo koliko bi ustedeo da korisstim tip 500? :haha: :ppozdrav:
 
Iskren da budem makedonska nikad nije skupa jer je po meni vrh. Razlika u ceni nije bitna na 10kg al na 200kg dodje negde oko 120 eura a to je mnogo piva. neko radi ceo mesec za te pare :cao:
 
kada potrošiš 200kg kanapa onda te baš i ne interesuje par piva više , u 200kg kanapa ima i cisternu da ti na njivu direkt dotjeraju :ppozdrav:

tih par piva viška je sitnica u odnosu na nezadovoljnog mušteriju ::namigivanje:: a nedaj bože da počne da te bije loš glas kako ti se bale odvezuju (puca kanap) čim ih uzmeš u ruku ::namigivanje::
 
Potrositi 200 kg je nista to je minimum, a evo kako: baliras detelinu, seno, grahoricu, pa onda krene zetva, pa kadse zavrsi opet krenes detelina, seno, a evo od ove godine pocela i kukuruzovina (sto usluzno sto svoje). Bojim se da ce biti sledece godine i mnogo vise potroseno, a kad kupujes tu kolicinu odjednom para uvek manjak. :haha:
A sto se tice pucanja kod slabog kanapa ne puca bala posle nego dok je veze pa izadje nevezana i konac se izdene. :cao:
 
Bubu je napisao(la):
Ja sam potrosio ove godine oko 90 klupcadi i uopste se ne trudim da koristim tanji kanap od tipa 350 jer kako ja vozim presu i stezem bale bas mi nije preporucljivo da radim sa tanjim. Sta mislis cika Jovo koliko bi ustedeo da korisstim tip 500? :haha: :ppozdrav:
Oko 25 klupčadi
 
Ma kvragu i los glas nasprem zivaca koje pogubis a noge tek skacuci na traktor i sa njega pa prebacivanje bala u druge dizge ili opet nosenje i ubacivanje u balirku a kicma i vrat se istezu gledajuci jel odresila ili ne.Ja ovako se nineokrenem samo gas a ona radi svoj posao.Ja pisem sms dok baliram to je racun ::namigivanje:: .
 
Savo
treba imati scim ici u svaleraciju :haha: :haha: :haha:
nije problem u autu nego klipu i pumpi kao na mom utovarivacu a tek kad se ugrije a on "nece da dize".Tu nema remonta.
 
Ako može malo manje :off_topic: :off_topic: :off_topic: ili šaltajte u "chat" pa tamo divanite do mile volje...
 
Evo drustvo konacno je gotova moja balirka.
x0ybsz.jpg

206lv82.jpg

2vs5ftx.jpg

2gvqaf8.jpg
 
Nazad
Vrh