Balirka

Levak,kako da naštelujem bravu ako je prezupčila gde treba da budu igle a gde klip a da u povratku ne udari klip u bravu,Odnos klipa i ubacivača je dobar
 
Zoran0230 je napisao(la):
Levak,kako da naštelujem bravu ako je prezupčila gde treba da budu igle a gde klip a da u povratku ne udari klip u bravu,Odnos klipa i ubacivača je dobar
ja ti rece juce kada okines paljenj i neko ti okrece rucno prati sledece kada igle krenu ali ne udju u tunel samo se poravnaju sa ivicom tunela tada klip treba da da je presao preko igala dva do tri cm akod tebe prlazi vise cim ti klip bije u kocnicu skini lanac sto pokrece vezace i vrati lancanik od paljenja dva zuba pa probaj
 
Zoran0230 je napisao(la):
Levak,kako da naštelujem bravu ako je prezupčila gde treba da budu igle a gde klip a da u povratku ne udari klip u bravu,Odnos klipa i ubacivača je dobar
igle treba da udju u kanal oko15 mm a klip treba da je presao igle 40 mm u smjeru ka vezacima
kad to stelovanje zavrsis onda stelujes bravu kad igle ulaze u kanal i brava treba da ulazi u kanal istovremeno
 
@mityoo ... imam jedan predlog ... da se otvori nova tema ..... " Odrzite kosu na glavi, jako srce i zivce .... pitajte majstor Levka i za 1-2-3kg pecenja u rumi Balirka(presa) ima da vam radi kao sat" ............ :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :haha: :haha: :haha: :D
 
CAR je napisao(la):
a tko placa cajku za levaka :haha: :haha: :haha: pa neide to tako.
oooooo pa gde si seksomane nema te sto dana da ti nije punica sela na pupak imam za tebe povoljno ceo reduktor sa sve lamelam ceni covek 400 eura to ide kod nas i 700 eura uzmi to da imas u rezervi
Post je spojen: [time]1280143603[/time]
_________________________________________________
Zeka je napisao(la):
CAR je napisao(la):
a tko placa cajku za levaka :haha: :haha: :haha: pa neide to tako.
aaaaa to ih ceka u rumi Znaju svirci majstor levka ko svoju tamburu..... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :haha: :haha: :D
al vendi da peva
Post je spojen: [time]1280176476[/time]
_________________________________________________
manite se gluposti nego najesen me kontaktirajte da izremontujemo te vase krseve ko ne bude zadovoljan vracam pare garancija dve god
 
ti pomozi majstoru oko petljača a ja ću da se pozabavim oko igala , to je ono što ide odozdo kroz balu , znaš :veseljak::
 
@ levak
Mi te bombardujemo sa pitanjima, daj reci cifru ::novac::po datom odgovoru, bice lakse svima.....

Koji je ovo Welger sto je gaul postavio slike snopa vezaca, kod mene na welger ap41 je slicno,

no drugo me muci, odem ja danas da kupim kanap, kita!, nema drvoplast, nudi trgovac neki Tip 500 leskovaki Matic, Mitic, **greška li ga koji..., rekoh daj kad nema drugi.,vezem novi za stari Drvoplast tip 320, kad odradim 5 bala, i jedna strana kida, pa gomila u drzacu kanapa, pa 2 odradi pa opet kida. Skinem ceo petljac da bi ocistio drzac kanapa pa vratim.

Interesuje me sta moze da je u pitanju?
 
francuz je napisao(la):
@ levak
Mi te bombardujemo sa pitanjima, daj reci cifru ::novac::po datom odgovoru, bice lakse svima.....

Koji je ovo Welger sto je gaul postavio slike snopa vezaca, kod mene na welger ap41 je slicno,

no drugo me muci, odem ja danas da kupim kanap, kita!, nema drvoplast, nudi trgovac neki Tip 500 leskovaki Matic, Mitic, **greška li ga koji..., rekoh daj kad nema drugi.,vezem novi za stari Drvoplast tip 320, kad odradim 5 bala, i jedna strana kida, pa gomila u drzacu kanapa, pa 2 odradi pa opet kida. Skinem ceo petljac da bi ocistio drzac kanapa pa vratim.

Interesuje me sta moze da je u pitanju?
taj vezac na slici je isti tvoj a taj mitic ni k.... nevalja mora da budu dobri vezaci da bi vezao a kod tebe su sigurno pri kraju bacaj to i trazi drvoplast a najesen skini to u dzak iposalji da uradimo da budes miran 5 6 god jer jos malo nece hteti ni 320
 
gaul je napisao(la):
152e1vs.jpg
@levak,
Koliko smem da stegnem maksimalno sraf "a" na gornjoj slici, da mi nebi jebavao kanap?
i ajde ako mozes objasni mi kako se koji deo zove u ovom snopu vezaca da znam, majke ti!
 
Nazad
Vrh