AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Ovde jedan lokalni trgovac janjadi vozi taj caddy 1, ne znam gde ga iskopa kao nov je
Nisam gledao cene, svidja mi se onaj valjda je 3-4, prednjica kao u pola

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Taj Caddy 3 je san snova.Kao da se voziš na taljigama.Išao sam sa njim u Rastinu kod Sombora, otpali mi i beli i crni bubrezi, kao da sam išao Tamićem a ne putničko-teretnim vozilom.
 
Ja sam ga imao, 98mo,1.9 sdi, putnički, I lepo sam se navozao, I udoban je, ko i svaki putnički...
Matiću taj mora da je bio neki ojačan... :)
 
Stvarno ne vidim šta kod Floride može da zeza
Motor JUGIĆ STOJDŽA odličan,1,3 ima dvogrli Weber sa elektro saugom to treba izbaciti i strpati granu i karboš od 1,1 izbušen za plin!!!!
elektronsko ISKRA paljenje odlično, iskra alternator i alnaser
Plin lovato vakuum odličan uredjaj
Kočnice zastavine novi tip odlične
Jedino lim i brave vrata i elektronska kontrolna tabla mogu krv da piju
Godinama evo imam jugića 55 prezadovoljan sam !!!!
Meni je bitno da je nazad iscela osovina sa gibnjevima!!
Napred visok
Uvališ sanke raspinjač
Tektiraš i teraš




Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Не знам да ли има 4-2-1 издувну грану. Ако има и двогрли карбуратор има да лети.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Luka, kum ima Floridu pik apa, uvek muku muci sa nabavkom delova. Znam da, na primer, dugo nije mogao da nabavi sarke za staklo tovarnog prostora.
 
Јел узимао неко филтере горива уља климе за ауто Технецо Италијански нека средња класа
 
Uzimali davnih 90 tih. Još uvek imam jednog za vazduh, greškom kupljen za Mercedesa miniku umesto 123 ku.
 
Drugar vozi takvu astru, kaze da je prezadovoljan...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Mali su potrosaci, vozi kum u Madjarskoj i na otvorenom bas malo trosi tipa oko 5l grad malo vise ali ne strasno. Motor je okej, jedino sto nije bas za trke ipak ima samo 75 ks ali on dodje do srb sa njim lagano. Mana im je limarija, on je radio rubove pozadi. Za moj ukus je tvrdja, ali to je kako je ko navikao.
 
Da li neko vozi Rav4? Danas mi se voznji na instrment tabli ukljucila lampica TRC i VSC i auto je odjednom prestao totalno da prima gas..Zna li neko sta bi to moglo biti?
 
Nazad
Vrh