AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Ako je 2.5 tdi onda je to smece od motora, bezi sto dalje, citao sam po netu dosta o tom motoru niko se sa njim nije proslavio.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Hmm, imao sam pozitivno misljenje o njemu, jos pogotovo sto je 6 cilindras... 1.9 mi je slab za taj auto

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Има проблем тај мотор, али кад се на време примети није опасно. Возим таквог једног и немам проблема. Од мене речи хвале, као и сваки ауто има неки проблем.

Послато уз помоћ палца
 
Naravno, ne postoji auto bez mane.
Meni licno je auto vrh, jako udobna i sigurna voznja, "cak i do jako nepristupacnih predela" ...(to je ono zbog cega mi najvise odgovara)
e sad jedino sto sam cuo da su delovi "jako skupi, mali servis, veliki servis, a ne daj Boze da kompresor odkaze"...
 
Ne moraš Allroad za nepristupačne predele.Quattro se takođe penje kao divokoza gde god hoćeš,provereno i isprobano što po blatu što po snegu.
 
Kapiram, a i nemam nameru da bacam pare jer zaista nemam viska, a ni vremena da stojim pored majstora, najverovatnije cu ga zaobici... hvala vam!!
Moze neki savet, za hvalitetan auto poput pomenutog...
 
U tom godištu klasičan auto sa pogonom na sva četiri točka i jačom registracijom i opasan auto je bmw e46 330 xd, još karavan, milina... Mada ne bih ja begao od audija sa quatro pogonom ili allroud opremom. Ja sam gledao takav, sa majstorom sam išao i stvarno je bilo dobrih, međutim meni je registracija bila problem, nisam mogao da se pomirim da ću 500e da bacim na registraciju "luksuznog" vozila od preko 10 godina. Ti motori po riči majstora imaju problem sa bregastim, ali fabrika je predvidela servisiranje toga na x kilometara, a mi što volimo sedi i teraj i kad se desi darmar onda za glavu.
 
Naravno, ne postoji auto bez mane.
Meni licno je auto vrh, jako udobna i sigurna voznja, "cak i do jako nepristupacnih predela" ...(to je ono zbog cega mi najvise odgovara)
e sad jedino sto sam cuo da su delovi "jako skupi, mali servis, veliki servis, a ne daj Boze da kompresor odkaze"...
Мали сервис комплетан око 60 еура, велики комплетан око 200 еура. Цене су у просеку његовог ранга. Вешање комплетно да узмеш репарирано, квалитетно урађено је 135 еура, наравно не рачунам ту амортизере и опруге.

Послато уз помоћ палца
 
По мени није скуп за одржавање....Е сад неком је и 100 динара пуно.

Послато уз помоћ палца
 
Ako kupim nekog karavana onda moram da se pomirim sa tim da cu "dobre zenske" samo gledati kao i do sad
Jos uvek nemam porodicu ali merak mi je voziti veliki auto (karavan) sigurnije se osecam na putu a i imam potrebu za povremenim kacanjem sleparice, trenutno to rade golf 2 i audi b4 ali to je sve decija igra...
Drugar mi je pricao da ce poceti sa kontrolom nosivosti kuke, tako da eto problema
 
Ne znam da li ti odgovara HONDA CRV? Ima je moj kolega, valjda 2003 godiste, 2.0 16 V benzin + plin. Nije luksuzna kao A6, ali ima dobru opremu i dobra je i za put i za van puta, a i jako pouzdana. Zanimljivo da nije ni veliki potrosac. On isto ima kuku na njoj i vuce veliku prikolicu, tera je i u lov i tako i odlicno se pokazala.
 
Verujem da je dobar auto, ali nekako navikao sam na nemce i to je to.
A pogotovo mi benzinac ne odgovara
 
Nazad
Vrh