AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Nekad bilo. Sad su sve seljanke otisle u gradove :osmeh:. Tako su se i na trzistu pojavili bolji automobili od nemaca (cena-kvalitet) :ppozdrav:


Nekad bilo i ostalo, a i biće... Boljih teško a jeftinijih ima koliko oćeš...
Čak i pored one afere sa emisijom izduvnih gasova nisu uspeli da skinu Nemce sa trona, a još popriličan broj drugih je varalo ali se o tome ćuti samo ne bi li se skinuli Nemci, ali bez uspeha.
Mogu samo da zavide Nemcima i da uče od njih...
 
Ја знам да је број 1 у свету Лексус, радила се статистика механике, електронике и осталог

Послато уз помоћ палца
 
Mi koji zivimo samo od poljoprivrede moci cemo tako nesto da vidimo samo na americkim filmovima

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Najpouzdaniji motori na svetu su hondini (mislim na automobilake motore). Po statistikama jedni od najnepouzdanijih motora su upravo nemci. O ukusima ne vredi raspravljati samo sto ovde ima ljudi koji hvale svoje konje kao i neki belorus ;-)

- - - - - - - - - -

A pradedovi su mi se protiv svaba borili i deda posle vala da i jesu najbolji necu da im finansiram industriju nacisticku :)

- - - - - - - - - -

http://www.autoexclusive.rs/vesti/polovni-automobili/100-najpouzdanijih-automobila-ove-decenije
 
Nema zahvali se ali si u pravu za ovo što kažeš.Ispada smo mi veći nemci od njih...
 
Ukusi su različiti.Meni je dovoljno to što recimo A6 star 10 godina košta kao Francuz star 4 godine naravno iste kategorije.
 
Slazem se mindjusar i u to se nisam uverio dok nisam postao vlasnik jednog ali ga isto tako ne velicam kao vlasnici svaba. Svaki ima mane i svetle tacke ni jedan nije savrsen. Ali je sto se udobnosti tice svaba za francuza drvena klupa
 
Za udobnost Francuza se slažem jer sam vozio Renault Safrane jedno vreme a opet sam vozio i Švabu iste klase pa ne zaostaje.Udobnost se poredi po segmentima pa bi trebalo znati kojem segmentu pripadaju modeli koji se upoređuju...
 
Francuzi jesu najudobniji, ali zato stabilnost na strani svaba. Ukusi su razliciti ali Mercedes je zakon :osmeh:
 
Merca postujem ali ne vozim, za mene audi je broj 1, i ako znam da ima boljih od njega..
 
Nazad
Vrh