AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Ne mogu čak ni svi b6.

Ovo sa Euro 5 ograničenjem je nevidjena glupost ovdje. Umjesto da su ostavili Euro 4 kako bi narod uvezao mlađa i modernija (i jako jeftina na Zapadu zbog zabrane ulaska u mnoge gradove bez mininalno Euro 5 motora) kola koja manje zagađuju i da se konačno sa ulice uklone grobovi iz osamdedetih koji rade na mješavinu lože i ocijeđenog prerađenog ulja, oni nam uveli limit koji je ogromnu većinu ljudi ograničio da nastave da voze stara auta jer za Euro 5 auto treba najmanje 5-6 hiljada eura, al najmanje. Nevidjeno glup potez vlasti koji je imao kontraefekat na zagađenje za koje se oni tobože brinu.
 
I ja navijam za bmwa da uzme imam i ja bavarca f34. Ali sto ne pogledas malo rav4 2 generaciju ? To mi je terenac, ćale vozi. Ako ti treba prostora lako se vade zadnja sedista i imas mesta koliko hoces.
 
Čekajte, jeli kamatarka 7-mica, što voze zelenaši?:unsure:
Znam da su ranije građevinski preduzimači u Bg-u svi do jednog vozili ML-ove. :ROFLMAO:
 
5-ица, производила се од 1987 до неке 1995 или 1998 караван. Ако не грешим.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Tako je,kamatarka E34 iz 90'-ih i sivi audi A8(rolam po gradu)....U to vreme jako mocna kola,motor,lim,komfor...mada je i sad kako se prave kola.
 
Nazad
Vrh