Atomizeri

Hvala na informaciji a kojim traktorom radi, kod nas bi radio u vinogradu sto moze da se prodje sa vucenim nekih 5ha,ostalo bi opet nastavili nosenim.. nema puno mesta za okretanje i kratki su redovi..
Hvala na info hocu da probam konkurisati ana predracun pokrajinski pa kako bude.. Ima morava agron i u sm imaju neke agrose turske atomizere u ponudi.. Tu su po cenama sva 3
 
Hvala na informaciji a kojim traktorom radi, kod nas bi radio u vinogradu sto moze da se prodje sa vucenim nekih 5ha,ostalo bi opet nastavili nosenim.. nema puno mesta za okretanje i kratki su redovi..
Hvala na info hocu da probam konkurisati ana predracun pokrajinski pa kako bude.. Ima morava agron i u sm imaju neke agrose turske atomizere u ponudi.. Tu su po cenama sva 3
Do sada torpedom 90 ali ove godine stvarno moram da predjem na kompaktniji traktor 😂
 
Dobro je ako prolazi torpedo 90
Mi smo do sad sve sadili za 542 sa uzanom kabinon na 2.4-2.5m i kinez se pokazao kao idealan sa gabaritima i cenovno za nas.. Tako da bi 454 vukao 1000latomizer radio sam sa agromehanikom vucenom I nije bilo problema..pre 2god sadili vinograd pozajmio piave od 1600l isto vukao ga uzbrdo bez problema..
 
Ma jasno sve to ima kod nas agron vuceni 1500l rade dosta vinograda.dvomim se izmedju agrona morave i agrose idem od ponedeljka da vidim moravu i agrose to ima u Sm
 
Ja kad sam se morao odlućiti za atomizer onda sam malo istraživao i turske iz MBV i mislim da su cenovno u istom a kvalitetom u višem rangu od morave i agrona.Ja sam uzeo Agrona čisto iz praktičnih razlogo pošto sam uzeo i tarup od istog dobavljača pa da se ne cima.Da sam kupovao zato što sam rešio mislim od ta tri da bi izabrao turski.
 
Ćao društvo. Koji fi ventilatora je preporučljiv za dunju 4.5x2.4m?
I šta da uzmem u razmatranje od stranih marki ako se odlučim za polovan? Vidim ima nobili, nardi.. jel ima još nešto a da su dostupni delovi kod nas?
 
Ljudi, vredi li ovo?
Koristi li ga neko?
Agron.
bf2b3775a2ec12d7a490c58b36b60c57.jpg
 
ako ti za prskanje ne trebaju cela dva dana (imas 20 hektara i slicno) ja bi uvek iso sporije, i sa manjom diznom... sto se brze traktor krece, losija je pokrovnost.. cini mi se da je 6-7km/h neka granicna brzina, ali sto sporije, to bolje (jedini razlog da se ide brze je da se sto pre oprska sve, ako imas mnogo zemlje, a nailazi kisa uskoro i slicne situacije)
 
Nazad
Vrh