AS Hibridi kukuruza

Koje AS hibride planirate da sejete?


  • Ukupno glasača
    221
Ove godine od AS-ovih hibrida sejaću isključivo AS73. Sejao sam većinu AS-ovih hibrida (51, 62, 63, 72, 73) i poslednje dve godine 73-ojka se ubedljivo pokazala kao najbolja.
Na lošijem zemljištu sejaću ga na razmaku od 29 cm, a na boljem na razmaku od 25 cm.
Prošle godine je fantastično podneo sušu.
Po meni zaista odličan hibrid. Bere sa lako i čisto. Klip i zrno odlični. Samo reči hvale imam za njega.
 
znaci AS73 je dobro podneo susu.. pa da i ja se slazem sa tobomda treba sejato malo redje 30cm
 
znaci AS73 je dobro podneo susu.. pa da i ja se slazem sa tobomda treba sejato malo redje 30cm

Ja sejem AS hibride skoro od pocetka,prosle godine AS 63 je bio najbolji sejan na24 , AS 72 je bio krezub a 54 za krunjenje sa njive solidan. ove godine sejem as 42 za kruniti sa njive, fantastican hibrid sa sirokim listovima brzo zatvara redove i za jednu trecinu jeftiniji od drugih semenskih kuca a daje isti ili cak veci rod:ppozdrav:
 
Znam, 2 sata su pricali na prezentaciji u vetrenjaci, a cenu tretmana nisu mogli da kazu
 
onda su cene tretiranog as hibrida i tretirane singente tu negde, odnosno, as je nesto jeftiniji jer ima 5000 semenki vise.
 
Nazad
Vrh