AS Hibridi kukuruza

Koje AS hibride planirate da sejete?


  • Ukupno glasača
    221
Meni ostalo od prošle godine AS 72 za nekih 5 kj.,kliljavost sam proverio pre par dana od 100 semena 94 je krenulo.Šta mislite jel pametno da ga posejem ili ne???I na koju razdaljinu da sejem???:ppozdrav:Inače ga planiram kruniti sa njive u jesen...
Zar neci biti sirov za zrno As72
 
Daj bože da bude kišna al šta da radim sa semenom da ga bacim???Planiram ga predati,neću ga kući čuvati.:ppozdrav:
 
Meni ostalo od prošle godine AS 72 za nekih 5 kj.,kliljavost sam proverio pre par dana od 100 semena 94 je krenulo.Šta mislite jel pametno da ga posejem ili ne???I na koju razdaljinu da sejem???:ppozdrav:Inače ga planiram kruniti sa njive u jesen...
Slobodno ga posej,meni svake godine ostane seme pa posejem sledece pionir zakasni sa gratisom i njega sejem dogodine .AS hibridi su poznati sa dobrom klijavoscu semena.Ako bas hoces dodaj onaj procenat razmaka za koliko je manja klijavost
 
Jel sijao ko AS31, ne spominje se nešto ovdje na temi. Odgovara mi što je FAO300 pa bi dosta rano trebao da "odradi posao" i izbjegne avgustovski pakao.
 
Ova zadnja slika mi nešto sumnjiva kao da naš član Mirkoni 90 (moj sinovac) slika neku promoterku.:haha:
 
Ja kupio AS-72 cena u radnji je 3640 din stim da cu bar nekih 250 din imati popusta. Znimljivo je to da prosle god. platio sam ga 2700 a u jednoj radnji je bio 1700 din pa sam se plasio kupiti ga.
 
Jel sijao ko AS31, ne spominje se nešto ovdje na temi. Odgovara mi što je FAO300 pa bi dosta rano trebao da "odradi posao" i izbjegne avgustovski pakao.
Sejao ja prošle godine ali kasno ,oko djurdjevdana 06 05 . Bili su suvi kao i oni koje sam sejao u aprilu alimanji prinos . Pogotovo 31 jako sitno i bledo zrno.Esad??????
 
Neko od clanova je trazio katalog od ASa mozda mu ovo moze pomoci.
:ppozdrav:
Hibridi koje Vam u 2012. godini možemo ponuditi su:
AS31, AS41, AS42, AS44, AS51, AS54, AS55, AS57, AS62, AS63, AS66,
AS6M10, AS72, AS73 i AS160 silaž





Katalog
2012





Rezultati
ogleda
u 2011.


Oda ASuOdu ASu je napisao Ivan Perišić iz Silbaša.
Štampana je na zahvalnici koja se dodeljivala rekorderima...



Novi hibridiU 2011. godini registrovano je novih šest AS hibrida kukuruza standardnog kvaliteta zrna i to: AS43, AS44, AS57, AS68, AS69 i AS6M10....


Novo pakovanjeUz već postojeća pakovanja od 20.000 i 30.000 semena, AS Hibridi Vam nude i veće pakovanje od 80.000 semena.


Zaštita od korovaNepravilna i loše urađena zaštita od korova može dovesti do značajnog smanjenja prinosa i svakako do značajnog povećanja troškova proizvodnje.



Zaštita insekticidimaJedan od glavnih faktora koji utiču na prinos je ostvaren broj biljaka po jedinici površine koji uz ostale agrotehničke mere treba da obezbedi vrhunske prinose kukuruza....



Mineralna ishranaNajtačnije i najekonomičnije đubrenje za svaku kulturu dobija se na bazi rezultata agrohemijske analize zemljišta i preporuke stručnjaka.





Hibrid AS72 priznat u Evropskoj uniji

Članak iz časopisa "Domaćin" o pripremi silaže.
dalje...


Pogledajte fotografije sa Dana polja održanih krajem 2010. godine širom Srbije. dalje...

22.12.2010. godine u prostorijama kompanije Chemical Agrosava u Šimanovcima dodeljene su nagrade za rekordne prinose AS hibrida ostvarene u proizvodnji u 2010. godini. Pored toga uručene su i nagrade najuspešnijim izvođačima STRIP OGLEDA kao i našim najvernijim proizvođačima koji na svojim njivama već četiri godine seju AS hibride. Posebno zadovoljstvo nam je predstavljalo i uručenje nagrade i zahvalnice Ivanu Perišiću iz Silbaša koji je napisao ODU O ASU, a čiji tekst i krasi ove naše zahvalnice.
Spisak nagrađenih


AS Hibridi


Seme AS hibrida kukuruza se može naći u svim bolje snabdevenim poljoprivrednim veletrgovinama i apotekama u okviru distributivne mreže "Chemical Agrosave". Sigurni smo da ćete sa našim hibridima ostvariti visoke i profitabilne prinose kukuruza i zato je naš slogan: AS hibridi – Prinos u sigurnim rukama.
SAMI ODLUČITE šta ćete sejati naredne sezone? Idite u korak sa vremenom, sejte najbolje domaće hibride – AS HIBRIDE!

Hibridi koji su ponuđeni proizvođačima u Srbiji su AS31, AS41, AS42, AS44, AS51, AS54, AS55, AS57, AS62, AS63, AS66, AS6M10, AS72, AS73 i AS160 SILAŽ.AS hibridi su proizvod vrhunske domaće i svetske genetike koja na naša polja stiže kako iz vlastite selekcije tako i iz zemalja najvećih svetskih proizvođača kukuruza, domaće tehnologije i našeg znanja. Hibridi su prošli najstrožija višegodišnja testiranja u svim agroekološkim uslovima naše zemlje i u njima su dokazali svoju nesumnjivo visoku vrednost.
















Kombinacijama ova tri pakovanja možete zadovoljiti različite potrebne setvene norme za sve Vaše njive, izbegavajući neželjeni manjak ili višak semena.





Wallpapers

AS Hibridi WALLPAPERS


Linkovi

Prinos u sigurnim rukama

Zahvaljujemo se svim proizođačima kukuruza koji su nam poklonili svoje poverenje i sejali naše hibride. Ostanimo i dalje zajedno i pozovimo i ostale proizvođače da nam se pridruže u našem zajedničkom uspehu!!!

HVALA NA POVERENJU– AS HIBRIDI


 
Nazad
Vrh