Arma Trak

Filtere vazduha svaki dan pred polazak na rad izduvam i proverim ulje i gorivo i antifroz .Ako nisam podmazivao onda podmazem na nekih 50 sati ceo traktore ili ako perem obavezno mazem posle pranja. Sto bi reko moj drugar ja i klin podmazem za kacenje prikolica
 
Kod mene donaldson filteri za vazduh na Basaku

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Filteri za vazduh pise Erkunt i neki brojevi ,ugurali mi jos jedan par na prvom servisu isti ko u traktoru ,aj da imam u rezervi nisam mogao da se odbranim ,a sad na drugom servisu porucio sam dva seta filtera za ulje i gorivo kad eto greskom poneli i filter hidraulike i vazdusni filter. E taj filter za vazduh zao mi sto nisam uzeo delovao mi kvalitetno imao je i metalnu mrezicu. Filter hidraulike sam uzeo odma zameno i sad ga necu dirati do hiljadu sati.Moj traktor ne ore ne drlja itd ide u vozikanje i lake poslove pa se filter vazduha ne prlja toliko.
Ja sam filter hidraulike menjao kad mi radili prvi servis na sto sati i pise u knjigu da se opet menja posle 500 sati..sad sam ga uzeo ali nisam stigao da ga zamenim sad cu neki dan..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Tako pise u knjizi o traktoru, na svakih 1000 sati ulje se menja za hidrauliku i transmisiju

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pa znam da je na hidraulicno mislio,nego kazem na Basaku kad se menja ne znam na Armi zbog toga kazem


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Jbt, jel taj isti 854 lux kod nas košta 24000 eur a u Hrvatskoj nešto preko 30000 eur?
 
Ovi iz agrotecha kazu da su za taj traktor dobili specijalni popust da bi bili konkuentni rusu zato je ta cena
 
[mention]Matic [/mention] Nije ni to lose...Al’ servisni interval nije pravilo za svaki 500/1000, moze bit’ i 750/1500...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam uplatio traktor (854) oko 20 januara bio je 24000 sa pdv i niko nije pominjao poskupljenje.
 
Nazad
Vrh