Arma Trak

Uvek se dodje do toga da za nas gologuziju nema mnogo izbora, i uvek je neki kompromis.
A zamisli tek mene sa fergom bez kabine. Jedino što sam u prednosti od ostalih, stalno mi je uključena klima, kao ovima prednja vuča.
 
Za 1.5m2 azmafona koji kosta oko 700din podigne se guma sa poda kabine iskroji se azmafon i dosta tise bude u kabini a ne kosta puno. Ko voli moze preko svega da isece stavi etison i on bi jos dodatno smanjio jedan deo buke.
Gde u nasoj okolini ima kupiti Azmafon? Auspuh bi trebalo staviti drugi da se smanji buka. Mada ja sam navikao i ne smeta mi. Nije to ona buka kao 560/577 stari tip pa da usi otpadaju. Meni je tisi od rusa 820.
 
Cim u njemu mozes da pricas na telefonu dok radis i ne nadvikuj se znaci nije bucan

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Heh u Maxxumu 125 pricas da sagovornik ne skonta da si u traktoru. A kad izadjes napolje buka kao mlazni avion. Ove nase Armice su dobre ali daleko od onoga sto moze biti :ROFLMAO:
 
Heh u Maxxumu 125 pricas da sagovornik ne skonta da si u traktoru. A kad izadjes napolje buka kao mlazni avion. Ove nase Armice su dobre ali daleko od onoga sto moze biti :ROFLMAO:
Jel postoji ogromna razlika u buci kada otvoriš vrata u Maxxumu dok traktor ide tj nešto radi(ore)? Jel se tada baš dosta čuje auspuh?
Kod mene je tiho, a kada otvoriš vrata onda se poprilično čuje auspuh.
 
Filteri za vazduh pise Erkunt i neki brojevi ,ugurali mi jos jedan par na prvom servisu isti ko u traktoru ,aj da imam u rezervi nisam mogao da se odbranim ,a sad na drugom servisu porucio sam dva seta filtera za ulje i gorivo kad eto greskom poneli i filter hidraulike i vazdusni filter. E taj filter za vazduh zao mi sto nisam uzeo delovao mi kvalitetno imao je i metalnu mrezicu. Filter hidraulike sam uzeo odma zameno i sad ga necu dirati do hiljadu sati.Moj traktor ne ore ne drlja itd ide u vozikanje i lake poslove pa se filter vazduha ne prlja toliko.
 
Ja ću na prvom servisu da tražim da ponesu donaldson filter baš da vidim šta će da kažu. Na koliko sati se radi drugi servis?
 
Filteri za vazduh pise Erkunt i neki brojevi ,ugurali mi jos jedan par na prvom servisu isti ko u traktoru ,aj da imam u rezervi nisam mogao da se odbranim ,a sad na drugom servisu porucio sam dva seta filtera za ulje i gorivo kad eto greskom poneli i filter hidraulike i vazdusni filter. E taj filter za vazduh zao mi sto nisam uzeo delovao mi kvalitetno imao je i metalnu mrezicu. Filter hidraulike sam uzeo odma zameno i sad ga necu dirati do hiljadu sati.Moj traktor ne ore ne drlja itd ide u vozikanje i lake poslove pa se filter vazduha ne prlja toliko.
Mislim da će ti menjati filter hidraulike dokle god si u garantnom roku, ma šta ti hteo...Kakve god prašine da ima u vazduhu, filter je skuplja, moraćeš ga čistiti, nemoj da te mrzi...
 
Izasla je bila garancija do drugog servisa ,bila je reklamacija na plovak za gorivo zakucao na pola rezervara i nemrda a nisam kupio traktor kad je bila akcija da dobijem bicikl pa zamala peske kuci ostao brez goriva. Brat doneo na njivu kante . I imao sam reklamaciju na jednu spojnicu za kipovanje procurila pa doneli neku sto se plastika navlaci a na staroj bio fin ravan poklopac i bilo je malo znojenje ulja na sastavu kartera i bloka motora pa su dotezali satafe kaze bili popusteni al kanda opet malo flisuje . To sam prijavio pred kraj garancije i dosli su da otklone u roku par dana jer nije bilo frka pa je garancija istekla al uradjeno je tako da nije bilo potrebe za menjanjem filtera hidraulike al nije nesto skup pa nek promenidu . Kad su vec dolazili ja porucio filtere za mali servis u uzeo ulje dok je majstor radio svoje ja uradio servis i to je to.
 
Nazad
Vrh