Arma Trak

djjova Traktor sada ima 30 radnih sati napravljenih u vožnji dakle nije radio ništa. Buka jeste veća nego što sam očekivao dif. malo pišti a i auspuh bi mogao da bude malo bolji. Na podu kabine nema nikakve zvučne izolacije samo guma, da je ima sigurno bi bilo bolje. Nije to toliko strašno samo mogli su malo da se potrude.
 
djjova Traktor sada ima 30 radnih sati napravljenih u vožnji dakle nije radio ništa. Buka jeste veća nego što sam očekivao dif. malo pišti a i auspuh bi mogao da bude malo bolji. Na podu kabine nema nikakve zvučne izolacije samo guma, da je ima sigurno bi bilo bolje. Nije to toliko strašno samo mogli su malo da se potrude.
Ja bi ako planiraš nešto da radiš sa njime došao na 15 minuta da vidim koliko je to bučno. Da li bi moglo?

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Zvucnu izolaciju da ima na podu i auspuh da je tisi bilo bi bolje. Kod mene ore, sprema, viljuskarom tovari/istovara kamione i sparta. U radu ako te zanima dodji kad budem spremao ako ti 300km nije daleko.
 
Spram Rakovice i IMT-a verujem da je limuzina.Ne može biti tih kao traktori zvučnih imena, jednostavno i ne košta kao oni pa nema ni taj nivo opreme ali u svom cenovnom rangu je među boljima.
 
Za 1.5m2 azmafona koji kosta oko 700din podigne se guma sa poda kabine iskroji se azmafon i dosta tise bude u kabini a ne kosta puno. Ko voli moze preko svega da isece stavi etison i on bi jos dodatno smanjio jedan deo buke.
 
Za 1.5m2 azmafona koji kosta oko 700din podigne se guma sa poda kabine iskroji se azmafon i dosta tise bude u kabini a ne kosta puno. Ko voli moze preko svega da isece stavi etison i on bi jos dodatno smanjio jedan deo buke.
Hteo sam ja da stavim azmafon, onda moraš da prepravljaš nožni gas...
 
Nazad
Vrh