Arma Trak

Jel imaju ti Donaldson filteri i za Fergusone?
 
Kada budes zvao naglasi koji hoces.
Aco na 539 stavljam Mann filter koji kosta koliko 2 Sempyona. Imas test filtera na yt kanalu Dino DIY pa uporedi sam.
 
Koji uljni filteri po vasem misljenju odgovaraju kvalitetu Frad filtera, malo odosmo u off ali kad vec pisete o filterima da bar pitam?
 
Ko nije gledao na jutjubu, evo ovde mini test hidraulike na Armi 1104, krenuo sam sa plugom pa ćemo postepeno kačiti teže priključke...
 
Sve dok prednji kraj traktora ne bude isao u zrak a prikljucak bio na tlu hidraulika ne bi smjela zakazati

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
I kod mene na 704 unutrasnji filter vazduha ima tragove prasine ima 300 radni sati izduvava se spoljni svaki dan kad se krene na posao . Na kejsu 1000 sati isto se izduvava a unutrasnji filter cist ko da je nov
 
Hvala na demonstracii. Sad si mi prolepso dan. Ako se secas imali smo diskusii oko kombinacija reno85-14, rotodrjlaca i sejalica za kukuruz. Tezina traktora skoro ista, tezina kombinacija skoro ista ali duzina manja nesto od 2,5 metara. Sada ja nema potrebe da racunam posto si prakticno pokazao da moze da nosi.
 
Hvala na demonstracii. Sad si mi prolepso dan. Ako se secas imali smo diskusii oko kombinacija reno85-14, rotodrjlaca i sejalica za kukuruz. Tezina traktora skoro ista, tezina kombinacija skoro ista ali duzina manja nesto od 2,5 metara. Sada ja nema potrebe da racunam posto si prakticno pokazao da moze da nosi.
Može ako ima sličnu jačinu hidraulika, plivajući u transportu i sličnu težinu napred i ukupnu...
 
Radoslave, kad ćeš nam pokazati i oranje sa tim plugom, da li može Arma da vuče 4 brazde na 25 cm dubine? To većinu interesuje kao i ovo nošenje pluga, dobra ideja.
 
Moze da vuce 5-6km/h.
@markojx Jel kod tebe oznake filera C300 u Mann specifikacijama? Kod mene ni prvu garnituru Donaldson nije prljao, a danas je stavljena nova garnitura. One Mann u Erkunt sam pobacao sva tri komada.
 
Gledam, čitam i ne mogu da pronađem. Kakva je buka u 845. Gledao sam u NS Arme, ali njega nije bilo. Pogledao bi kod nekog kolege ako ima negde po Šumadiji i Pomoravlju. Kakva su vaša iskustva. U odnosu na Deutz i Lamboghini ovo je dosta za mnogo manje para, a ima svačega.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh