Arenda- pravila, obicaji....

Sad kad ne radim zakup vidim koliko mi lepo, ovi dana nude zemlju odustaju bas oni koji su pre 3 godine napucavali cenu i otimali zemlju.
Uglavnom kad mi ponude zemlju onda pozovem ovog sto je radi i pitam sta je u pitanju da li je odustao i zasto uglavnom kuknjava nem racuna pa nije odustao vec hoce da smanji arendu, onda mu dam rok 5 dana da razmisli i resi to ili ja cu uzeti odnosno pomazem mu da plati punu cenu da se puno ne razmislja.
Svaka cast. Ajde bas napisi nakon nekog vremena jel ovaj sto je nabijao arendu i dalje pristao raditi.
 
E Ako ubaci povrtarstvo onda mora u julu i augustu kad su vrućine da savija leďja i da se kuva na vrućini al lakse je čisto ratarstvo i biti u hladu
Uaaa ratari ..............................

da im se oduzmu pasosi !

Kuci nece da savijaju ledja po vrucini ,

a hoce u Grcku da uzivaju u ladovini .
 
Кад тата буде купио 20ес ари и 20ес јутара можемо да диванимо!Без дијаспоре деде бабе стринине ујне од тетке...Никад нећу заборавити док смо сејали Грахорицу (15-30кј)Редили и продавали повртарима за зелено ђубрење...Долази млад брачни пар са мечком 124 старији ће знати...Из Лесковац и купи 100 кг Грахорице седе причају моји са њима...кажу они ма нама је ово хоби наши су преко....А ми гледамо у оних 100 марака као невин на Каћкој петљи ...јер треба нафте🤣🤣🤣
 
Славко сад сам био у атару ниједна култура сем паприке неће дати 200 евра зараде ниједна жито је било лоше кукуруза ће бити у просеку 2 тоне соје лако може да небуде ништа реално задња јој је шанса ова киша што је у словенији и онда одакле паре да се поново уложи
 
Славко сад сам био у атару ниједна култура сем паприке неће дати 200 евра зараде ниједна жито је било лоше кукуруза ће бити у просеку 2 тоне соје лако може да небуде ништа реално задња јој је шанса ова киша што је у словенији и онда одакле паре да се поново уложи
Dobili ste kisu pre desetak dana?
 
Славко сад сам био у атару ниједна култура сем паприке неће дати 200 евра зараде ниједна жито је било лоше кукуруза ће бити у просеку 2 тоне соје лако може да небуде ништа реално задња јој је шанса ова киша што је у словенији и онда одакле паре да се поново уложи
Kada bi se predstavio imenom i prezimenom, pokazao bi ti gde će biti 5t/kj kukuruza minimum i soje minimum 1800kg/kj....a verovatno i preko 2t/kj glat..... Toliko.....
 
Kada bi se predstavio imenom i prezimenom, pokazao bi ti gde će biti 5t/kj kukuruza minimum i soje minimum 1800kg/kj....a verovatno i preko 2t/kj glat..... Toliko.....
Našao si sa kim ćeš da diskutuješ 😂😂😂😂
Postoji opcija ,,ignoriši" i to koristim posebno za provokatore koji kriju identitet. Od tada milina.
PS: hajde što se kriju i da razumem, ima nastranih ljudi. Ali što nemaju ni stida, a ni srama ne razumem. 😂😂😂😂
Ja konkretno ću imati vrhunski rod za ovu godinu u ritu, a u Srednjim njivama i gore kako bude.
Kukuruz u ritu mi je na dobrim i niskim njivama.
Video sam soje minimalno 2t/kj i skoro 0kg/kj, svega ima. Ima mnogo prljavih soja.
 
Nazad
Vrh