Alati i radionice

Ja verujem i onu makiticu od 500 i kusur vati sa plocom 125 mm da joj pustis samo njenu tezinu ima da se ugusi, a o pritiskanju da i ne govorimo. Zato ona i jeste 5000 jer su ozbiljni proizvodjaci u toj klasi odavno presli preko 1000 W.
Nisi u pravu veruj!!!!!!!!!
Bosch gws 1000
Bosch gws 7125
Bosch pws 500
Makita 500
Nema razlike u radu!!!
Da se neka greje ili da stane!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Za hiljadu dinara vise(u odnosu na maktec) ima ga5030,720w je snaga,opet je malo jaca a ako se ne varam i dosta tanjeg tela sto je po meni jos vaznije.
 
Ja godinama koristim Metabo malu brusilicu od 500w i nikakvih problema nema sa snagom, niti se kada grejala.
Pričam o starom kvalitetnom Metabu.
 
А како су се показале ове хидрауличне дизалице са најлона,воби хауса јуче ми процурила моја док сам дизао комбајн да заменим задње гуме,тражи ми лик 20е за репарацију а питање шта ће урадити....
 
Ista kao moja, extra brusilica, tanka ,laka za drzati, silovao sam je posteno radi ko sat i posle 5 godina.I kad rikne uzecu opet istu.Ali radice ona jos dosta, nikakvog lufta jos u prenosu ne pokazuje.Isto kao prvog dana
73078fc599dbfaa8d3a56a18c2029b64.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
А како су се показале ове хидрауличне дизалице са најлона,воби хауса јуче ми процурила моја док сам дизао комбајн да заменим задње гуме,тражи ми лик 20е за репарацију а питање шта ће урадити....
Lele Grunt ti si bas resio da bogatis kineze. Imas covece starinske kvalitetne za sitne pare i nema da mislis. Tako sam ja nekad dok sam bio mlad i naivan, sad sam hvala Bogu samo mlad. Kupim neku dizalicu smecaru i eno skuplja mi prasinu. Posle mi ponudi komsija iz njegove radionice staru petotonku i evo i dan danas radi, a sitno nesto placena. Sad ko sta voli nek izvoli.
 
Еј све су оне добре док држе кад почну да балаве а надри мајстори деру по ушима мани га...Имам једну велику стару 20 тона одлична али тешка за баратање....
 
Koristio sam UNIVERZAL Banja Luka dizalice 5t i 30t
Kasnije SLOGA Nova Varoš
Sad već 1g kineske QUNKI ili tako nešto žute boje ODLIČNE SU!!!!!;
Imam 2 od 10t i 2 od 30t
Meni se dešavalo da iskrivim klip na gore pomenutim, krene kamion, upadne u tlo dizalica, isl
Uvek stavim 2 dizalice zbog moje sigurnosti!!!!
Moj savet nova makar kineska!!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja sam platio 4000 din da se izremontuje banjalučka dizalica. Remont je samo menjanje gumica, mažetni ili već šta ima unutra. To mi je bilo jako skupo, da sam znao da će toliko koštati ne bih je ni radio. Al' sad ne pusta sad ni malo.
 
Jel ko koristio jasic mig 160 pro?

Svidja mi se aparatic bar po karakteristikama

95A 100% intermitenca

3 u 1 , mma ,mig i tig.

Hocu co2 da uzmem ove godine , a kontam da je bolji od varstroja 160a, i jos + je kombinovan.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Ja sam kupio pre tri godine ,sad dal je pro ili nije nisam obraćao pažnju, ali da mi se sviđa ,sviđa se.
 
Ja sam platio 4000 din da se izremontuje banjalučka dizalica. Remont je samo menjanje gumica, mažetni ili već šta ima unutra. To mi je bilo jako skupo, da sam znao da će toliko koštati ne bih je ni radio. Al' sad ne pusta sad ni malo.
Meni je naj manji problem uraditi manžetne svakodnevno radim remont klipova i naručujem gumice po meri ali šta ću sa krivim klipnjačama, izčupanim hilznama iz dna, krivim navojima????
130e 4 nove kinezare i udri opet
2 po 30t
2po 10t
Nek teraju 3-4 god i super
Jbg dižeš točak od šticarke ona 4t i na njoj 20t mokre topole i to radiš u blatu
Ploču 500x500 20mm debelu pod dizalicu i rokaj

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Mom rodjaku na putu odalame obe na pogonu, ambrol inace, kontejner bio pun zeljeza
Dizalicu ispod al nece moci ove noci, upada u asfalt

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni je naj manji problem uraditi manžetne svakodnevno radim remont klipova i naručujem gumice po meri ali šta ću sa krivim klipnjačama, izčupanim hilznama iz dna, krivim navojima????
130e 4 nove kinezare i udri opet
2 po 30t
2po 10t
Nek teraju 3-4 god i super
Jbg dižeš točak od šticarke ona 4t i na njoj 20t mokre topole i to radiš u blatu
Ploču 500x500 20mm debelu pod dizalicu i rokaj

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Izgleda da ne koristiš baš dizalice odgvarajuće nosivosti kad ti se toliko krive matalni delovi.
А како су се показале ове хидрауличне дизалице са најлона,воби хауса јуче ми процурила моја док сам дизао комбајн да заменим задње гуме,тражи ми лик 20е за репарацију а питање шта ће урадити....
Zameniće gumicu i semering. Gledam sad dizalice Wobi, vidim isto ko moja piše da je 8T a moja je 5. Ladno je reklamiraju kao da je 8 a lepo se vidi nalepnic na njoj 5T :). https://www.wobyhaus.co.rs/dizalice-i-vitla/9337-dizalica-hidraulicna-8t

Ja sam probao neki dan moju staru (Ruska) da remontujem. Deluje mi kvalitetnije od ovih novih kineskih, a i ima 2 klipa što je dobra funkcija. Ubih se da odvrnem klip iz postolja i neće, nema šanse. Grejao sam ga pokušavoa... eno je na otpadu.
 
Nazad
Vrh