Alati i radionice

Dajte preporuku za neki kompresor do 150-tak eur. Znam da za te pare nema nista specijalno, ali koristice se cisto za kucne potrebe (farbanje, pumpanje guma, izduvavanje). Bitno da ne crkne brzo, na sta obracati paznju pri kupovini? Sta je najmanje zlo po pitanju ovih kineskih brendova Villager, Womax, Einhell?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Tih VILAGERA ima dosta po selu, 25_50l i rade super, daleko je to od nekog brenda ali radi posao!
Imam PS Bosanski 2 glave V glave direktno na motoru 50l
Mašina je od 100l kompresora
Radi perfektno već 12_15god a svašta radimo sa njim,
Pritisak sam odmah spustio sa 11 na 8 bar nzm zašto ali možda bolje????
Nemam potrebu za većim pritiskom, a i kombajne smo izduvavali, filtere sa kamiona, gume, tera pištolj1/2" bez brige
Farba, itd
Razmišljam o većem da mogu terati pištolj 1" zbog kamiončina, a gledam jeftinije mi uzeti elektro pištolj??



Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Za VILLAGER kompresor od 50 l neki znam da moze dosta da izdrzi. Skoro svakodnevna upotreba i cesto na duza opterecenja i izdrzavao je tako. Za kucne poslice verujem da moze godinama da traje bez problema.
 
Imam ja mali Womax od 24l valjda,nzm tacno koliko je star,preko 10 godina sigurno i ni jedan kvar sa njim,da sam bar ulje menjao,ali ni to nisam :p.Ofarbao je sve i svasta,a najvise se koristi a izduvavanje kombajna,hladnjaka itd.
Kod nas na ekomoniji imaju villager od 50 l mislim,onaj sa remenom,mnogo je tih kad radi,a taj tamo ne staje maltene kad se izduvavaju kombajni u sezoni i slicno.
 
Bas Villager od 24l su preporucivali mom ocu u nekoj radnji u mom mestu. Super ako su OK kvaliteta, najlakse mi je da odem autom i dovezem za 10min.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Tih VILAGERA ima dosta po selu, 25_50l i rade super, daleko je to od nekog brenda ali radi posao!
Imam PS Bosanski 2 glave V glave direktno na motoru 50l
Mašina je od 100l kompresora
Radi perfektno već 12_15god a svašta radimo sa njim,
Pritisak sam odmah spustio sa 11 na 8 bar nzm zašto ali možda bolje????
Nemam potrebu za većim pritiskom, a i kombajne smo izduvavali, filtere sa kamiona, gume, tera pištolj1/2" bez brige
Farba, itd
Razmišljam o većem da mogu terati pištolj 1" zbog kamiončina, a gledam jeftinije mi uzeti elektro pištolj??



Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
Trazim da kupim tog Bosanca sa dve glave... ako neko prodaje nek se javi
Imam elektro motor i bocu
Drugar koji mi pakuje rece da je taj Bosanac najbolja kombinacija za ovo sto vec imamo...

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Koja je snaga potrebna za farbanje? Ovaj Villager ima 206l/min. Da li je bolja varijanta 24 ili 50 litara?


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Trazim da kupim tog Bosanca sa dve glave... ako neko prodaje nek se javi
Imam elektro motor i bocu
Drugar koji mi pakuje rece da je taj Bosanac najbolja kombinacija za ovo sto vec imamo...

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Ovde ima mnogo BOSANACA sa 2 glave
Jedna velika druga ko kod mačora
Nisam mogao da izdrzim

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
[QUOTE Imam elektro motor i bocu [/QUOTE]
Imaš na kupujem prodajem kompresorske glave same pa možeš da spakuješ kompresor kada već imaš motor i bocu.
 
Da li je bolje izabrati one sa uljanim ili bezuljnim podmazivanjem?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Jel ima neko Stihl duvalju na benzin,ja imam na struju ali hocu da uzmem i ovu na benzin pa me zanima jel dobra ???ako neko zna neka napise nesto

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Prvenstveno za kombajn da ga cistim kad sam na njivu a i za dvorste,garaze...

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pa ja gledam bas Bg 50 zavrsice mi posao nije ni slab..a ovaj 86 kazes da ubija kako radi,jel su iste velicine ?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pa ja gledam bas Bg 50 zavrsice mi posao nije ni slab..a ovaj 86 kazes da ubija kako radi,jel su iste velicine ?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Nešto je veći i teži BG 86,ima različite mlaznice i tako stvara veći pritisak,protok mu je veći za 20% a cena za 50 %.Nadji na netu pa uporedi koji ti odgovara,odradiće i Bg 50 posao.
 
Nazad
Vrh