Alati i radionice

Vredili šta MAR-POL pneumatski pištolj 1/2" maksimalni moment udarca:310Nm.
 
Ako nezna koja bronza mu treba, znači da to nije nikada radio, a odatle sledi da to od prve neće ni znati uraditi.
Bilo bi pametnije da to preda u firmu koja se time bavi i daje garanciju za rad.
Tu po pravilu idu sinterovane bronzane čaure.

Radice mu neko, ja ga samo informisem, a kako ce mu ispasti ne znam... ali vidim da je bolje kupiti nov deo za hidrauliku nego raditi remont.
 
Imam dve table iverice 195x55 cm od naslona iz rashodovanih kauča. Sa koliko šrafova je dovoljno pričvrstiti jednu takvu ploču na zid za kačenje ključeva i drugog alata. Gledam slike kod Kiraja, ima tu prilično tereta a iverica je mekša od OSB ploča... I šta je bolje, zavrnuti ivericu direktno na zid sa više šrafova, ili pričvrstiti neki flah po gornjoj ivici table i onda preko tog flaha tablu okačiti na zid? Ovo pitam jer mi zid nije omalterisan, a zidan je od cigala velikog formata u blatu, i nije baš nešto preterano ravan...
 
Ja sam kod mene isto koristio bocne ploce od starog namestaja. Pricvrstio sam sa tri vijka direktno na zid ali sa srafovima i tiplama sto se prodaju u kompletu, tiple su sive boje i duze su od standardnih, dublje udju u zid. Takvima mi je majstor kacio gornje elemente u kuhinji.
 
Jos malo Bravarskih radova oko radnog stola ladlicara pa onda farbanje I malo stolarskog rada I koja slika iz moje radio nice!
fe04ce43e6ceef5f8d8cc573d1b04690.jpg
b79a49307369b8be74113bbdbde9eacb.jpg
13883586f95fca7726b026ad42990a6e.jpg
1ff8e94134b77c9dc074137f7b3965c4.jpg
0203a19c834dff0289600e74f48c22af.jpg
3ab14bb49c212035137e436863f7e02c.jpg
b6f28fd36ee41a79b0156d3ff1fa9860.jpg
37542cb17e0146da279839477b3aa719.jpg
60eafa50ff8c598c2e4cd40a90ddbe57.jpg


Послато са Lenovo K33a42 помоћу Тапатока
 
Nije li bolje neki L ili jos bolje U profil pricvrstiti na zid i zatim plocu samo nasloniti na njega da nosi celu tezinu,i posle gore eventualno jedan ili 2 srafa da drzi za zid plocu ali ne i teret.
 
Imam dve table iverice 195x55 cm od naslona iz rashodovanih kauča. Sa koliko šrafova je dovoljno pričvrstiti jednu takvu ploču na zid za kačenje ključeva i drugog alata. Gledam slike kod Kiraja, ima tu prilično tereta a iverica je mekša od OSB ploča... I šta je bolje, zavrnuti ivericu direktno na zid sa više šrafova, ili pričvrstiti neki flah po gornjoj ivici table i onda preko tog flaha tablu okačiti na zid? Ovo pitam jer mi zid nije omalterisan, a zidan je od cigala velikog formata u blatu, i nije baš nešto preterano ravan...

Ja sam prvo pričvrstio jednu letvu 3x5 cm sa tri šrafa i naravno teple u cigli. Onda sam ivericu pustio da lezi na letvi i pričvrstio je tu i tamo sa ponekim šrafom.

 
Moje ne bi mogao ni VILAMA isterati!!!
Imam jednog preko puta dodje svaki dan kad čuje da radim kući, ala voli cugati

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom

Takvih imam i ja...svako vece skupljanje...radnja mi postaje kao klub knjizevnika....nekada prija drustvo a nekada samo smetaju ali sve ie u rok sluzbe...
Teraju se lako Luka...samo ispraznis bocu i odu oni kuci....jbg nema cuge....
 
Kako izgleda kljuc za odvrtanje matica na hilznama lezaja i gdje ima da se kupi?
Da nebi odvrtao i zavrtao sa sekacem!treba mi za hilznu 211!
 
@bata87 To sam ja isto preporucio samo umesto letve L ili U profil celicni.I ne mora bas celom sirinom iverice,ili bilo koje table koja se postavlja,moze i pola sirine,bitno samo da nosi teret svih tih kljuceva i sta vec ce biti na ploci nakaceno.
 
Ja sam nalozio sipke 8mm sa jedne strane a sa druge navario siroke podloske, probusio ceo zid i sa druge strane busio komade plocevine i poturio pod matice.
Iverica, nisam sig koja je debljina, u nju zavrtao holsafe za kljuceve.
Sa te strane gde su matice mi je druga garaza koja i ne sluzi nicemu...

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh