Alati i radionice

Koliko je kostala reparacija kijavca za Actrosa i gde se nalazi ta radonica? Meni letos prosist na kamionu i puknem za nov Wabco 250e :sjasi:
 
Komplet reparacija kijavca+ ispitivanje i podešavanje šestokruznog
Wabco delovi za kijavac, garancija 1 godinu 50e
Čovek radi za wabco i nije prevarant!!
Nosili smo do sada mnoge aparate, i veoma smo zadovoljni saradnjom

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da li bi MAPP plin sa brenerom. mogao da posluži za zagrijavanje zapeklih šarafa veličine do M20 i još pokoji zapekli ležaj. znam da bi u mombinaciji sa kisikom išlo. ali to je već veći trošak u nabavi.
 
Da li bi MAPP plin sa brenerom. mogao da posluži za zagrijavanje zapeklih šarafa veličine do M20 i još pokoji zapekli ležaj. znam da bi u mombinaciji sa kisikom išlo. ali to je već veći trošak u nabavi.
Nema šanse isteraćes bocu a nećeš usijati
Inače čovek iz ZR na najlonu menja boce MAP gas
Daš praznu i 500din dobiješ punu kvalitet skroz ok


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ok znači ništa bez kombinacije s kisikom. Našao sam komplet s brenerom plus dvije boce pune kisika i mapa za 50 €. Onaj mali komplet sto koriste za rashladne sustave za tvrdi lem
 
JA imam na prodaju boce za autogen od mislim da su tri kg,ako nekog zanima,nisu u atestu,i ne koristim ih,pa ako nekog zanima...jedna je za acetilen,druga za kiseonik...
 
Ja imam 2 velike za acetilen i kiseonik ili mozda i neku vise...ali nemam manometre i creva:osmeh: ne zatreba cesto a da kupim creva da ispucaju,sto mi nije Luka u blizini to bi mi bio spas kad treba on zavrsi jos kad mu stavis punu flasu rakije na sto ni casku ne popije-sve u fullu:ppozdrav:
 
Veoma dobra stvar,znao sam da ima za centralno podmazivanje lanaca,uljem,ali vazelinom centralno podmazivanje lezaja nisam imao pojma :p.
 
Ja imam 2 velike za acetilen i kiseonik ili mozda i neku vise...ali nemam manometre i creva:osmeh: ne zatreba cesto a da kupim creva da ispucaju,sto mi nije Luka u blizini to bi mi bio spas kad treba on zavrsi jos kad mu stavis punu flasu rakije na sto ni casku ne popije-sve u fullu:ppozdrav:
Juče sam kod Krnača popio lepu rakiju
Nisam smeo više komšinica mi se svidela i bez rakije da sam još koju otpio kući bi je vodio letnjakom prekim putem motorom

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Veoma dobra stvar,znao sam da ima za centralno podmazivanje lanaca,uljem,ali vazelinom centralno podmazivanje lezaja nisam imao pojma :p.
U prehrambenoj industriji kod uredjaja koji dolaze u kontakt sa hranom se najcesce a verovatno i skoro uvek koristi vazelin kao adekvatno resenje. Dobra je podmazivac ali jako nestabilan na povecanu temperaturu (preko 30°C). Ko zna koliko si ga pojeo a da i ne znas 😋
 
Danas stiglo grejno jastuče za gumarsku peglu
Veoma sam zadovoljan, odradio ram i našao špinglu probao i lepo radi
Jastuče radi i fleku i ventil cena 6000 din
PREFEKTNO
Još neku demonterku da iskopam do 20"
I biće zavavno , a za olepljivanje od felne ima jastuk sa kamiona samo treba odraditi jak ram radiće posao ta velike gume da se ne tuče klinom
Jbg najedio me seoski vulkanizer
fbaa59d3ed37e34c49edc73aa55bb62f.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nikad se ne setim za to `pre i posle` kad radim neku egzotiku...farbao kolica pre neko vreme,mogu da skljocnem neku fotku ali steta sto nemam kako su pre izgledala-odmah iz provozao(gurao) kroz selo da me vide dusmani;)
 
Jesu li te preko gledali
Dušmana nemam oteram ih na vreme lepim rečima, ali što ima zavidnih ljudi to je strašno
Komšija ima fegulu engleza radi možda 15ha , skupio neke pare i kupio rusa 552 zvao nas na pivo, pita mene neki iz komšiluka šta će to njemu?
Reko popi pivo ne budali šta te boli kuxac, a postavi još neko takvo pitanje bićeš RESETOVAN!!!
Kupio sebi nek ima nek radi nek nov zaradi, daće Bog i ljudi će pomoći nek napreduje čovek!!



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh