Alati i radionice

Kupljen kompresor, na preporuku clana Mirosti :ppozdrav:... Slike kad se kompresor malo sredi...;)
 
E to je jedna od stvari koju skoro svaki dan koristim,te prekontrolisi neke gume,filter vazduha...itd:osmeh: ma sad cu jednu kafu da popijem u ime tog novog kompresora::suncanje::
 
Smalcalda cekic 400gr, bice u autu, ukoliko slucajno zatreba. Nadao sam se da ovo GDR znaci Grosse Deutche Reich, ali ustvari znaci German Democratic Republic. Firma je postojala od 1970 do 90 god. Pre i posle




Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Nista bez cekica...ja u kamion nosim ali tezi za precizne radove:osmeh:,, inace evo od 600g

20191101_154530.jpg
 
Poslednja izmena:
Uzmi neki flašencug jer je mnogo lakši rad sa njim dok sa ovom čekrk dizalicom nije uopšte lako rukovanje jer sve ide na snagu i mišiće što je veoma teško kod podizanja tereta.
 
Флашенцуг 3т је око 6500-7000 динара. Ал је веома тежак. Са оваквим на слици сам затезао жицу. За то је добар.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Imam taj neki flasnicug(ja das ist gut)-nije lose za te price iako obicno za prase koristimo kombinirku,stelujes visinu i mesto kako hoces.Dobar je fazon i za mlacenje oraha-napravis korpu i zakacis na zadnju ruku.
 
Što kažu naši stari samo buxala čisti sneg, namešta krevet i mlati orahe!!
Sneg se otopi
Krevet uveče pokvariš
Oeasi otpanu sami!!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Misliš PROMOTORKE
Ode čika Lule na žurku kod neke djevice
Da joj objasni čari patrijarhalnog vaspitanja i dominacije
Vidjat će mo ko je jači a ko nežniji


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh