Alati i radionice

Hej ova mašina što reže vodom dobra bi bila za mesare i kući za krmokolje , junetinu i slično . Samo ošuriš , i onda raspoloviš uzduž , kasnije lako očistiš polovice .:haha: .Ili čak nedaj bože raspoloviš odma u svinjcu , lako bi bilo i za utovar i slično .:haha:
 
Konacno sam se ponovio u srednju brusilicu 180mm ona Kzubr sa potenciometrom zbog poliranja, ostrenja nekih stvari...utisak odlican, kostala 50e sa dostavom.
 
Isprazni radionicu ode LINDE
Sad Actros radimo u šlep službu,pa Scania pa Forvarder
Možda i nešto izmedju
56768ee04bce8bb001ef8b8678024dc5.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Hidro pogon hardijev zglob motor lift zadnji trap
Bila je jako zapuštena a ima 19000h
Lift je triplex 6m dizanje
Motor deutz
Jednoj firmi odrzavam kamione i forvardere pa moram i viljuškare mada nisam rad
Što se mene tiče guzva pod haubom
Nikad me nisu privlačili ta razliku od ultova i telehendlera
Samo sreća oa nemaju onu djubrad turbomatike pobede i indose
Oni su mi život zagorčali
Kao i ult RADOJE DAKIĆ konstruktora treba obesiti


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Luka upucen sam u probleme sa hidro statikom na lindama, sta si konkretno radio?
Vise puta sam radio trapove na njima, skoro sam radio jednu koju su vozili dok tocak nije otpao, naravno rukavac se pojeo, navaruj obradjuj i teraj. Umesto bolcni na njihovim trapovima dobro su mi se pokazale indukciono Kaljenje klipnjace.
Kod mene su 2 lezaja bila losa, morao sam ceo zadnji trap skidati, kad sam sve rasturio izmenjao sam sve lezajeve, timken sve komplet me izaslo 100 evrica. Samo sam one ge uzeo kineze pa brusio zbog visine.
Imam i malog indosa od 2t, motor m34, ima lep zvuk kad se przi, jebo lindu
Mada ja ih slabo koristim, li da 100 sati godišnje, indos 50
 
Jel taj strug slikan u Bukovcu?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
71501841_507506036758031_3166679589204262912_n.jpg

Neki ponov od pre nedelju dana pošto mi crkao mališa od 50l.
Nije loš protok, boca je 200l. Planiram da skinem glavu sa ovog velikog i motor pa da nabacim na bocu od 50l i napravim ozbiljan kompresor i da ide u prodaju a za ovu bocu od 200 da nabacim neku glavu od oko 300-400l protoka i motor od 3kw i da ga ostavim.
Dao mi čovek i rezervnu glavu za ovaj kompresor.
 
Sad sam isao da probam brusilicu, bas sam se iznenadio secenjem grede 757 pluga onog punjenog dela de se kaci prednje crtalo. Neka vilager brusna ploca nine se potrosila 2mm dok sam presekao to punjeno gvozdje. Ne zalim na kupovini.
 
Nazad
Vrh