Alati i radionice

Ma ta stega ti ništa ne valja, ako ćeš iskreno.
Najbolja ti je ona kad te neka cura uhvati u stegu :ppozdrav:
 
Meni jedan nudi tako neku zversku stegu i jos malo vecu za 60 evra.Jedva sam je okrenuo na zemlji a nisam mogao da je podignem.Jos se razmisljam da li mi treba...Mislim da cu ga ipak posetiti sutra.@Ciro,tako su moj brat i otac prosli kada su u Rumi kupili poteznicu za traktor i punjac za akumulatore u sred vasara...
 
I ja odavno tražim neku veću stegu, ali do sad nisam imao sreće. Postoje valda dve vrste, po kojima možeš udarati čekićem i po kojima ne smeš (tako su mi bar rekli). Meni treba neka po kojoj smeš i udariti (ne direktno već preko materijala koji npr. savijaš i sl.), ali da je paralelna, a ne one kovačke (takvu imam).
 
I ja odavno tražim neku veću stegu, ali do sad nisam imao sreće. Postoje valda dve vrste, po kojima možeš udarati čekićem i po kojima ne smeš (tako su mi bar rekli). Meni treba neka po kojoj smeš i udariti (ne direktno već preko materijala koji npr. savijaš i sl.), ali da je paralelna, a ne one kovačke (takvu imam).
Bitna je konstrukcija stege ova sto je uzeo cira ona puca kao led bez obzira dali udarao cekicem ili ne. Dobre su stege ali kazem znaju da puknu veoma lako.
Za ono sto tebi treba i meni a verujem i svima ostalima to je celicna stega ili gusana ali sa bolje resenom konstrukcijom..
images
Bravarska-stega-mengele-125mm-rotirajuca_slika_L_2196405.jpg
 
Alat , pumpa za simulaciju pritiska za ispitivanje hidraulučnih razvodnika ,klipova i ostalog može da nabije pritisak i do 400 bar trenutno vrši test jednog udarnog ventila,češće puta se koristi za peglanje iskrivljenih šasija ,konstrukcija a kad se prikači na neki oveći hidraulični cilindar posluži i kao dizalica.
 
Alat , pumpa za simulaciju pritiska za ispitivanje hidraulučnih razvodnika ,klipova i ostalog može da nabije pritisak i do 400 bar trenutno vrši test jednog udarnog ventila,češće puta se koristi za peglanje iskrivljenih šasija ,konstrukcija a kad se prikači na neki oveći hidraulični cilindar posluži i kao dizalica.

Hvala kolega na odovoru pojma nisam imao cemu sluzi... :ppozdrav:
 
Alat , pumpa za simulaciju pritiska za ispitivanje hidraulučnih razvodnika ,klipova i ostalog može da nabije pritisak i do 400 bar trenutno vrši test jednog udarnog ventila,češće puta se koristi za peglanje iskrivljenih šasija ,konstrukcija a kad se prikači na neki oveći hidraulični cilindar posluži i kao dizalica.
radis i kamionsku hidrauliku?daj posalji broj telefona ako mi nesto zapne pa nemogu da resim
 
Nazad
Vrh