Alati i radionice

Trebaju mi dve podloske za rotacionu kosacicu Uzel,odnosno odvila se matica od jednog diska i ispao disk,kad su menjali lezaj nisu dobro osigurali to je podloska koja ima sa unutrasnje strane jedan reper koji ulazi u kajlu a spolja se lim povije sa tri strane na maticu,takve dve mi tebaju a ne mogu da nadjem za lek jel ima neko ideju gde bi nabavio te podloske?
 
Ovako nesto?
500_500.jpg
 
Jesam bušilicu pozajmio od kolege.Sad imam svoju engleska marka nemogu se setiti naziva imam račvu bošovu i automatsku ureznicu energoinvest bijaks vilager i još štošta od vilagera od svega po nešto, prave stvariskraćuju vreme olakšavaju posao prosto neznam kako bih bez njh. Šta te muči atlascopco to bi trebalo da je dobra mašina .
 
Atlas copco je u vrhu liste kvalitetnih pneumatskih komponenti i alata.
Ako natrčiš na jeftino a ispravno, bez razmišljanja uzimaj!
 
Našao sam povoljno pneumatske pištolje.Švedska firma sa dugom tradicijom.Da sebi olakšam šarafanje pa rekoh da se raspitam da li je neko imao iskustva sa istima.
 
Samo ispoštuj šta treba creva dobrog protoka minimum 8mm presk, radni pritisak 6 bara ,sušač vazduha, zauljvač, malo čuvati da se nevalja u prašini... i bog da te vidi samo vrcaju šarafi i matice, kompresor za rad bar 200 litara kapacitet.Ja odvrćem i zavrćem vijke i navrtke 5,6,8,10,12 mm direktno preko 12 nekad samo popustim ili dotežem.Koristim ga gde može da pridje.
 
Dobar je to alat, kopresori i bušilice su broj jedan u svetu,ja kupim po nešto svremena na vreme kad nešto mi treba i na to naletim sav se pogubim pa kupim i negledam baš u cenu.Kad jednom kreneš to da kupuješ ideš do kraja meni još fali brusilica i pozdraviću se sa elektrikom jedno 7 8 godina radim sa pneumatikom nema kvara samo radi a elektika te četkice te ležaj ,kabal ,prekidač nepostiji deo da nemože da crkne sa pneumatikom to ga nema jes malo skuolja struja preko vazduha ali nežalim ni dinara.A nemože ni struja da te udari:haha::haha:
 
Za manje i srednje radionice i nije toliko funkcionalan pneumatski alat. Pistolj za odvrtanje da, a ostale stvari manje vise...
 
Zavisi ko šta radi.Kao prvo alat je manji nije robustan pa se može svagde zavući nemora on da radi svaki dan namesti se vreme kad treba a po meni je bolji od mnoštva alata na baterije.
 
Nazad
Vrh