Alati i radionice

Evo cime ja podmazujem kombajne i prezadovoljan sam... Gotovo da nema mazalice koju nemoze da otpusi..

I ja imam u planu da kupim tako nešto ali ću kanda morati malo da sačekam dok ovaj najmlađi malo ne odraste jer obožava da se igra sa pištoljem za vazduh a šta bi bilo da se dovati mazalice......... ode mast u propast :osmeh:
fotografija0121.jpg
[/IMG]
 
Jos da uhvati mazalicu i pocne po dvoristu da gadja kokoske i ostalu zivinu.. :haha: Moze jako mnogo da dobaci mast i meni zanimljivo da nesto sa njom gadjam a kamoli njemu.. :osmeh: :haha:
 
Nema ništa bez dobre ručne mazalice,imam i ja tu vazdušnu ali je glomazna pa nemože svuda prići.
 
A je l' ne može da se na tu vazdušnu namontira neko crevo kao na ručnoj, pa da bude praktičnija?
 
Kako moze da spada ako ga pridrzis malo?

Dobro kad ga pridrzim nece da spada ali ovako bez hoce... Imam enka creva koja se prvo stave pa se zaviju i to NEMA sanse da spadne ali je tesko za rukovati sa tim.. Stavljaj pa zavijaj pa posle odvijaja...

Ovako mi je najbolje sa ovim pneumatskim podmazem zacas pristupacne mazalice a ostanu mi mozda nekoliko to onda sa rucnom mazalicom zavrsim...
 
Nisam mogao da odolim, da je ne kupim za 2000 dinara.Ima jednu ispravnu bateriju i punjač.Dve brzine ,šrafiliva ,bušilica,dva smera .



DSCF1881.jpg


Oseti se u ruci da je "prava" ,pogotovo kad se uporedi sa ovom crvenom.

 
Čestitam na tako dobroj kupovini, jer to je maltene vrednost samog punjača. :osmeh:
Mada se vidi da je prošla svašta ali ako je ispravna onda nema problema. Makita je to!
Baterije mogu da se nađu i nove tako da ni to nije problem.
 
Ponovio se sa stegom... Ogromna stega i mnogo mnogo teska... Neznam tacno koliko meri ali samo znam da mi ruke ispale noseci je po vasaru.. :haha:

070814205400.jpg


070814205413.jpg
 
Ciro svojevremeno sam slicnu stegu pazario na vasaru u Rumi, posle 2 godine pogadjanja i cunjanja. Kada sam je pogadjao, rekao sam prodavcu da cu sa njom svakako da zazalim. Ako je nekupim, sto je nisam kupio, a ako je kupim, sto sam je kupio. Nosio sam je oko 1,5 km, ruke su mi otpale, a koliko me secanje sluzi, mislim da je izmerena tezina 20 kg. Placena oko 25 evra.
 
Ona crvena sto se vidi u pozadini moze da se nadje za 20-30+e sve zavisi u kavom je stanju ali uglavnom su u losem stanju i polomlene su... Ovakva plava oko 100e ja sam naisao na ovu za 50e ali je u ODLICNOm stanju... Ma nema lufta uopste...

Sutra cu da je izmerim ali mislim da ima preko 30kg.. Jedva sam je nosio do auta koji nije bio dalji od 150m.. Ni sam neznam koliko sam je puta spustio na zemlju.. :haha:
 
Aco- Kod mene na pijaci nenormalno puno traze za te stege!!! Ovakvu kao sto je ova plava NEMA sanse da nadjes za ispod 100e!!!!!! Nema sanse!!!! Ja sam se cenkao sto puta sa njim i uvek mi to bilo mnogo da dam 100e jbg puno para...

Juce sam isao na vasar u Pozarevac i kad sam naisao na ovu plavu za 50e uopste nisam ni zeleo da se cnekam izvadio pare i platio coveku i kraj... To je NIKAKVA cena sobzirom koliko traze na pijaci kod meen za slicne!!!!

I ja sam mislio da cu da zazalim ako je ne kupim,ali kad sam je kupio i kad sam hteo da je ponesem shvatio sam sta sam uradio.. :haha:

- - - - - - - - - -

To si kupio izuzetno jeftino

KAd sam cuo da trazi 50e nisam hteo ni da se cnekam a mozda sam mogao da je uzmem za 40e.. Ali mozda... Ali nekajem se nije mnogo ni 50e bar po meni jel znam da ce da mi koristi i da ce da se isplati kupovina.. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh