Alati i radionice

Novi su jako sa visokom cenom, jedino neki polovni, na dobro poznatim sajtovima za prodaju polovnih stvari
 
Da li neko ima iskustva sa ključevima na kojima piše DIN 3113A. Ja sam licitirao jednu garnituru okasto vilastih (25 kom) na Limundu, ali nisam pobedio na aukciji, pa čisto da znam da li da se jedim ili ne... :osmeh:
 
Moze se na Internetu naci dosta Heyco/Hazet alata po povoljnim (i previse) cenama? Je l' imao neko iskustvo? Original, ili fals?
Uglavnom su originali.Ima ih po vašarima i na najlonu.
Ja sam kupio dosta kvalitetnog alata po relativno malim cenama,mislim da je original .











Kutija za alat je takođe kupljena za 500 dinara ,jedino je Rale imao posla da je ofarba.



- - - - - - - - - -

Deo alata koji se prodaje kod nas potiče iz legalnih tokova.

http://www.resale.de/info-off-d.php...euge,%20Schraubenschl%FCssel&make=&PHPSESSID=
 
Sta mislite o ovoj pumpi za mazanje ?

96mgj4.jpg


 
Imam istu takvu mazalicu i original je fadipova treblalo bi da je i ova barem ako je ono po kutiji,kvalitet je pravi.
 
Ja sam skoro kupio Wurth.Cena 3500.Nisam hteo fadip jer vise ne proizvode pa sam se bojao da je neka kopija.
 
Slobodno kupite te Fadip-ove mazalice.Privatnik ih radi u zakupljenom delu Fadipa sa istim masinama kako su se i nekada pravile.Tri sunca mi je sinulo kada su poceli da ih rade ponovo... Cveja Po, daj sliku molim te da je vidimo!
 
ja mucim muku sa prikljuckom sto dodje na mazalicu(neznam kako bi ga nazvao),nemogu nigde da nadjem pravi jer koji god uzmem nijedan nemoze lepo da se natakne a da nespada i nepusta mast okolo a da moze covek sam da podmaze.....
 
ja mucim muku sa prikljuckom sto dodje na mazalicu(neznam kako bi ga nazvao),nemogu nigde da nadjem pravi jer koji god uzmem nijedan nemoze lepo da se natakne a da nespada i nepusta mast okolo a da moze covek sam da podmaze.....
Isti problem je i mene mucio, posle sam kupio u Merkuru u Novom Sadu neku nemacku, kad sam video da drzi kako treba posle sam uzeo jos par komada da imam u rezervi.
 
Evo cime ja podmazujem kombajne i prezadovoljan sam... Gotovo da nema mazalice koju nemoze da otpusi..

070314180646.jpg
 
Nazad
Vrh