Alati i radionice

Moj komšija je kupio polovan CO2 aparat, ako sam dobro zapamtio mislim da je 250A a proizvođač ROTOR Senta. Da li je to dobar aparat? Platio ga je 200 ili 250e, zaboravio sam šta mi je rekao...
 
Moj komšija je kupio polovan CO2 aparat, ako sam dobro zapamtio mislim da je 250A a proizvođač ROTOR Senta. Da li je to dobar aparat? Platio ga je 200 ili 250e, zaboravio sam šta mi je rekao...
Mora da ga je platio vise jel samo bakar je 10evra kila a ako je aparat ko svet ima bar 10-15kg bakra di je ostalo.
na mom ima preko 20 kila bakra di je jezgro motor za guranje zice od 120-150 evra elektronika pistolj50-80 evra kutija elektoventil, nakupi se to po malo.
 
Ja kad varim sa ovim malko se iskrivi bandera naulici a oće i osigurač da izbaci na Djerdapu:haha:.Nikad porvavljano nikad ništa crklo u mom vlasništvu desetak godina star je oko pedeset godina satro kilometre elektroda Plaćen 150 zelembaća. ovo se nepravi nigde više.Vuče sve vrste bazični elektroda .Jednom račju aždaja.

- - - - - - - - - -

aparat1.jpg
 
Proizvodjač Elektroda Zagreb tip Jugoslav 350A dvofazni ,merio ga nisam al kad sam ga kupio troica smo pokušali da dignemo nismo ga ni odvojili od zemlje.
 
A ne ko ovi danasnji nema u njemu 20 kila i 300 A. Mislim na klasicne ne na invertorske. Sastavis dve elektrode pa se ugreje cekaj da se oladi.
 
Nazad
Vrh