Alati i radionice

Pa za BUDJAVOG YTO 904 je sve oko 750e


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ne skoro jeftinije, nego i jeste jeftinije od vecine novijih automobila. Za malu korsicu 1.3 cdti set kvacila valjda bese 63000 dinara, a smesno je kolicni je i set i menjac.
 
Има ли ко искуства са кинеским агрегатима наводне снаге 6.5кв,ту су око 250е нови?Како су се показали и колико су кварљиви,купио бих за повремену употребу,само при нестанку струје,што се не дешава толико често,пар пута годишње.
 
Прочешљај по "Јутјубу" - има којекаквих снимака кинеских агрегата, њихових поправки, реалних снага и којечега везаног за њих, па таман да стекнеш неку слику шта купујеш.
 
Ja sam posudio od komsije jednom kinez , pise 5kw . Trebao mi za brusilicu na terenu . Brusilica mala je radila , al po zvuku to je plafon izgleda .
 
Da li koristite ove ugaone magnete i koje veličine u radionicama? Dosta puta se desilo da nam fali jedna ruka "samo malo da pridrži" pa mislim da su ovo dobre spravice za te stvari. Vidim da ima i manjih i većih sa velikim opsegom cena ali ih nisam nikad drzao u rukama da bih znao sta mi odgovara pa zato želim da čujem iskustva.

Prva, druga, kuplung treća, ruski ti je menjač sila...
 
Ja koristim magnete vec godinama i nikad mi od tad nije zafalila neka ruka. I kad ima nekog da pridrzi ruka mrdne i nije to precizno. Stvarno su dobra stvar. Velicine imam razne i sve zavisi sta se vari pa se na osnovu toga uzima odgovarajuci magnet.
 
Drage kolege jel ima neko od vas MAKAZASTI RADNI STO
Tj sto koji se podiže na makaze obično na sajlu ili hidrauliku i može da bude visina tipa od 20_100cm
Razmišljam o tome jer sve više posla imam sa teškim stvarima i nejednakim kako da kažem i niske i visoke
Pa bi mi podešavanje visine baš odgovaralo


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nemaš tu neke preterane filozofije,cena ti sve govori,uzmeš nešto malo kvalitetnije što se tiče hidraulike,imaš i Kineza za male pare,ali brzo do procuri.Al najveći problem kod njih su točkići,pogotovo ako je neravna podloga,mada to se lako sredi u domaćoj radinosti.

Na ovim Kinezima su smešni točkići,i ako često gaze po ulju stradaju brzo.A hoće i da puknu ako se cimaju.Al kao što rekoh kupiš točkiće od poliuretana i nema brige.
 
Seljak iz grada
Kakva bi to radionica bila da kupuje stvari???????? Još i da počnem popravke plaćati???


PAKISTANAC U DUŠI
Pa miša mu šarenog opraviću ja jedan
Nego koliki?
Razmišljao sam 2000x1000 i da ide visina od 200_1000mm
Ali i nosivost da bude bar 600kg



Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Da li koristite ove ugaone magnete i koje veličine u radionicama? Dosta puta se desilo da nam fali jedna ruka "samo malo da pridrži" pa mislim da su ovo dobre spravice za te stvari. Vidim da ima i manjih i većih sa velikim opsegom cena ali ih nisam nikad drzao u rukama da bih znao sta mi odgovara pa zato želim da čujem iskustva.

Prva, druga, kuplung treća, ruski ti je menjač sila...
Imam isti sa slike. OK je skroz i korisna stvarčica
 
Ја сам пре неку годину сецирао стару микроталасну и из ње извадио два прстенаста магнета које сам искористио за прављење ових магнета, један са угловима 45-45-90, а други 30-60-90 и користим их кадгод због своје величине (реално, стану у шаку) има сврхе да их користим.

Осим ових са сталним магнетом, постоје и они са "он-оф" магнетом, што бих волео да пробам. И свакако бих радо користио и веће магнете, јер су и они моји и овај са Спајкијевог линка малешни.
 
E taj magnet sto moze da se ukljuci i iskljuci je jos bolji. Jer ovi nahvataju opiljke i sljaku i onda se to malo teze cisti. Ja sam inace sa mojim najvecim magnetom podizao cev 100x60x4 duzine 3 m, znaci dosta je jak.
 
Nazad
Vrh