Alati i radionice

Ima li ko kakva iskustva s ovom brusilicom ?
I, jel ovo original ?
Pandrknula mi mala Einhel brusilica, a jesam je krljao i radila je momački, a sada bih ipak, posle 2 Einhel, nešto "viđenije"....

ugaona_elektri_na_brusilica_gws_7-125_125mm_bosch_4_.jpg
 
Ovakvu imam 6-7 god, uzeta polovna,koristi se i kao velika i kao mala. Skoro sam promenio treci kabal..
Dere za sve pare, nema dana da je ne koristim.. ako pogledamo cenu nije povoljna ali ce je opravdati...
354277d09e902c320bc2a742f6d88ee4.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Је л' сам ја доживео "дежа-ви"? Падинац, ниси ли ти недавно, баш у овој теми, питао за "Ворел" и "Јато" колица са алатом? :rolleyes:

Рекоше људи који су користили њихов алат, да нису лоши.
 
Da li zna neko gde moze da se kupi ovakav prekidac? Otisao mi sa pumpe za tocenje goriva,nece vise da ostane upaljeno kada pretisnes.

 
Ja imam Yato komplet torexa i jednu Racnu,stvarno je dobar. Torexi su odvijali bas zapekle srafove i to sa polugom i ni jedan se nije uvio.
 
Ja imam dva komada seger klešta Yato i nije nikakav kvalitet. Mogu da posluže za nešto što nije zahtevno, ali kad je neki seger zapekao onda se krive. Mislim da je to čist Kinez.
Друже ово ти није неки аргумент за или против алата. Пуцају и много квалитетни алати када нешто запекне (зегер или навој). Пре коришћења треба мало „отпустити“ запекли зегер (или навој :) ).
 
A renomirani dokazani proizvodjaci da prostis sviraju k*rcu i ulazu u razvoj alata i ispitivanje materijala. Budale! Eto vidis, pojavi se kinez i sa lepom farbom to sve resi za sitne pare. Da se ime placa, placa se al i kod kineza se placa kad se vidi sta se dobije za placenu cifru
 
Да ли се ово односи на моју поруку или неку другу? Питам јер ја не коментаришем произвођача него начин примене...
 
Друже ово ти није неки аргумент за или против алата. Пуцају и много квалитетни алати када нешто запекне (зегер или навој). Пре коришћења треба мало „отпустити“ запекли зегер (или навој :) ).
Nisam ja neki siležija za alat, ali kad nešto ne valja onda ne valja. Za seger klešata (kao i za ostali alat) treba da se koristi kvalitetan čelik i da vrhovi budu kaljeni. Kod Yato-a je materijal kao za eksere. Završna obrada loša. Na jednim je odmah ispala opruga.
 
Tacno tako, potpisujem sve sto si reko za zeger klijesta i yato i jos neki jeftini kineski, nema to veze sa zapjecanjem sto kaze drsole nego su igracke .
 
Nazad
Vrh